Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Organizace RedFace ulovila youtubovou legendu: V kleci bude bojovat klaun se sklony pro obnažování na veřejnosti

+ Dalších 8 fotografií

Kontroverzní galavečer Red Face je již za dveřmi, proti sobě nastoupí jak profi zápasníci, tak i bizarní postavy české scény. Jeden z takových je i cirkusový klaun Vašek Kršek alias Strejda Vencíček. Ten je známý videem, na kterém se obnažuje v přítomnosti žen. V rozhovoru pro eXtra.cz se Kršek o situaci rozpovídal a řekl, že do klece si jde pouze vybít vztek. Dodal však, že tentokrát se svlékat nebude.

Jeden z nejkontroverznějších zápasů v bojové organizaci Red Face mezi Vaškem Krškem, který si říká Strejda Vencíček, a Martinem Freedomem se blíží. Žádný konflikt však mezi nimi není. Kršek přiznal, že do zápasu jde jen z toho důvodu, že se nemá kde jinde vybít. "Nic mi neudělal, chtěl jsem se vybít, chtěl jsem se poprat jenom," vysvětlil pro eXtra.cz cirkusový klaun.

Obnažování před lidmi

Kršek se nechvalně proslavil hlavně díky bizarnímu videu, kde se obnažuje mezi maringotkami před svou tehdejší přítelkyní, na kterou je agresivní. Tentokrát však k žádnému svlékání nedojde, a to ani v zápase, ovšem křičet a být hlučný hodlá být stále. "Přišli na mě policajti, protože jsem hlučný, ale to jsem prostě já," vysvětlil Vencíček, který se prý musí vykřičet vždy ze vzteku.


Mnoho lidí se domnívá, že kontroverzní zápasník na tiskové konferenci měl v sobě nějaké omamné látky, které zapříčinily jeho roztěkané chovaní. To však razantně odmítl. "Nikdy jsem drogy nebral ani neberu," bránil se Strejda Vencíček. "Já jsem hodný kluk, nejsem feťák ani žádný ochmelka," dodal.

Během tiskovky se také utrhl ze řetězu a jeho rozohnění odskákal nikoli soupeř, ale moderátor. Nejdříve ho polil vodou a následně trefil i skleničkou. "Nechtěl jsem hodit tu skleničku po něm, ale po tom feťákovi," vysvětlil situaci Kršek, který věří, že zápas vyhraje. "Jsem dobrej, já ho zničím. Jednu dvě rány a můj soupeř je mrtvý, v jednom kole," věří kontroverzní zápasník.


Na tento zápas a další v rámci galavečera Red Face se můžete těšit již 9. prosince 2023 v UNIP Areně v Praze.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy