Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Dny plné utrpení: Jiřího Pomeje museli uspat kvůli nesnesitelným bolestem!

+ Dalších 7 fotografií
BOJ O ŽIVOT
Jaký je momentálně stav herce Jiřího Pomeje (53), u něhož se bohužel naplnily ty nejčernější předpovědi a vrátila se mu rakovina? Rozhodně ne pohodový. Kvůli nesnesitelným bolestem ho museli i na pár dnů uspat!

Bývalý dabér, který kvůli loňské bitvě s rakovinou hrtanu přišel o hlasivky, prožívá opravdu peklo. Pociťoval šílenou bolest, při vyšetřeních se bohužel ukázalo, že tentokrát nejzákeřnější choroba zaútočila na jeho kosti. „Rakovinu má přímo v kyčli,“ tvrdí jeho blízcí.

„Jiřík se chová fakt statečně, pro mě je to hrdina. Přitom už měl i takové bolesti, že ho raději nechali několik dnů spát, aby tak netrpěl, “ tvrdí náš informátor z vojenského špitálu.

Do posledních sil

Z něj byl následně převezen na onkologii do Motola, kde se budou pokoušet o zázrak. „Nebudu vám nic nalhávat. Není to žádná legrace. I Jirka to ví, ale proti všem předpokladům nehodil flintu do žita a opakovaně říká, že udělá první poslední, jen aby proti té sv*ni vyhrál. Kdyby se mu to nedejbůh nepodařilo, což si kdokoli z nás odmítá byť jen připustit, aspoň budeme vědět, že do toho dal všechno. Bude se prát, i kdyby ho to mělo stát poslední zbytky sil,“ pokračuje jeden z jeho blízkých.

„Jirka je zesláblý, ale momentálně při vědomí. Probíhá řada vyšetření. Když za ním přijdeme na návštěvu, normálně komunikujeme. Jen se snažíme řešit banální věci z běžného života, je hloupost se pořád nimrat v té nemoci,“ dodal náš zdroj, který trval na zachování anonymity.

Tak bojuj, Jirko Pomeje, držíme ti všichni palce, ať to zvládneš!

Mohlo by vás zajímat

Další články