Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dnešní StarDance bylo TRAPNĚ PRŮMĚRNÉ! Hvězdným tanečníkům asi dochází dech!

Piškula měl namále, venku je Ital Ridi.
Zdroj: ČT
+ Další 2 fotografie
Další kolo populární, taneční soutěže StarDance máme za sebou. Tanečníků stále ubývá a konkurence začíná být opravdu velká. Dnes nás bohužel opustil oblíbený italský hřebec Emanuele Ridi. Favorizovaný Zdeněk Piškula měl opravdu namále.

Dnešní StarDance je malinko přehlížené, kvůli předávání Slavíků na konkurenční televizi. I tak opět tato oblíbená taneční soutěž přilákala k obrazovkám tisíce diváků. Dnešní taneční vystoupení byla opravdu průměrná.

Nikdo nepřekvapil, i když soutěž jde už do finále a zůstávají jen ti nejlepší. Velkým favoritem na vítěze je Zdeněk Piškula se svojí partnerkou, ale dnes nejspíše neměli svůj den. Od poroty dostali snad nejhorší hodnocení vůbec. Soutěž se blíží do finále a vystoupení soutěžících by měla být opravdu čím dál tím lepší.

Zůstávají přece jenom opravdové taneční hvězdy. Velkým šokem bylo vystoupení Zdeňka Piškuly a jeho partnerky. Absolutně se jim to nepovedlo, a proto bohužel zaslouženě stáli ve vyřazovací dvojici.

Nakonec StarDance opustil italský hřebec Emanuele Ridi se svou partnerkou. Možná bude nejlepší, když se Emanuele vrátí zpět ke své původní profesi a tancování pověsí na hřebík. I když musíme uznat, že se dostal docela daleko, a to byl od začátku za naprostého outsidera a zlé jazyky předpovídaly, že vypadne už o mnoho dříve.

Dnešní výkony soutěžících byly docela průměrné. Vypadá to, jako by jim docházel dech a síla. Příště by měli určitě přidat!

Související články

Další články