Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dnešní noc bude oscarová a my u toho budeme online! Žádný falešný Carrey, tady bude ten pravý

Neil Patrick Harris bude dnes moderovat Oscary.
Zdroj: Profimedia.cz
Včera jsme byli svědky toho, jak Český lev spáchal pravděpodobně mediální sebevraždu s falešným Jimem Carreym, dneska se ale naladíme na opravdu celebritní večer. Začíná totiž po půlnoci našeho času předávání Oscarů. Kde bude sedět i pravý Jim Carrey. S PLNOVOUSEM, jáchachachááá!

Na tuhle noc se těšíme každý rok. Jo, dobrý, je to snobismus o hadrech a o tom, kdo s kým přišel a kdo zase spadne na schodech, ale je to prostě Oscar a my Oscary milujeme.

A milujeme je tak moc, že budeme celou noc vzhůru a psát vám z toho online, protože se tam dějí opravdu famózní věci. Moderovat bude předávání už podruhé Neil Patrick Harris (41) ze sitcomu Jak jsem poznal vaši matku, někdo tam určitě udělá ostudu a budou tam strašně dlouhé děkovačky plné boha a maminky.

No a co?!

Show začne po půlnoci, konkrétně někdy ve dvě ráno, ale dámy, vy se těšte ještě předtím na zkazky z červeného koberce! A my se budeme naopak těšit na vás! Snad neusneme s vodkou v ruce a hlavou na klávesnici, takže kdyby se tam náhodou někde v textu objevilo hjsfhiwriozad­wrflihfal, tak to nic, toho si nevšímejte.

Ale my jsme vybaveni. Máme s sebou:

  • balení redbullu
  • lahev vodky (dvě tedy, ale chtěli jsme lhát, že nejsme alkáči)
  • pizzu a mekáče
  • kokain

Prostě všechno podstatné. Tak v noci! Čau!

Související články

Další články