Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Denní horoskop na čtvrtek: Raci budou vzpomínat na bývalé partnery, Býci zahnou

Horoskop na dnešní den čtvrtek 18. 3. 2021: Jedno znamení zahne
Zdroj: Pixabay
ASTRO
Tenhle týden se vztahy pořádně mává, jen co je pravda. Ve čtvrtek pocítíme energii nevěry téměř všude. Která znamení mají nakročeno do pořádného maléru a proč Střelci zase odkládají své životní kroky? Podívejte se, co si pro vás hvězdy nachystaly na 18. 3. 2021.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Partnerské problémy, které vás dnes čekají, nejsou zrovna dílem náhody. Vy jste neuvěřitelní individualisti, že? Dát prostor druhému člověku ve vašem životě není známka slabosti. Ani to neznamená, že to sami nezvládáte. Člověk je párový tvor, nebraňte se tomu.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

To fakt čekáte, že dostane druhou šanci po tom, co jste se tak chovali? Klobouk dolů, kdyby ano, ale není vše ztraceno. Jednou měř, dvakrát řež, se říká. Příště by bylo možná fajn napsat si to na čelo.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Bývalí partneři, kapitola sama pro sebe. Tak nějak asi doufáte, že se váš bývalý partner má dobře, vše se mu daří a zároveň mu přejete, aby potkal sám sebe? Karma je zdarma a pro všechny Všechno se nám vrátí, dobré i špatné. Navíc, přej a bude ti dáno, vzpomínáte?

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Wau, super. Teda, vlastně ne. Nevěra je pořád moderní, že jo? Pochopitelně, že už je ten svět všelijaký moc dlouho, ale to vážně není důvod myslet si, že u sousedů je trávník zelenější. Snadno zapomínáte, že trávník je tak zelený, jak se o něj staráte.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Chybí vám cestování, tolik. Vůně dálek, nových zážitků, mořská vůl ve vlasech, písek mezi prsty. Obdivně koukáte na všechny fotky na sociálních sítích od moře, že? Vězte, že to, co je před námi, je mnohem lepší než to, co teď. Držte si hlavně pozitivní myšlenky.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Ozve se vám dávná láska, taková, kterou jste milovali celým srdcem, ale nikdy to s ní opravdu nedopadlo. Až uvidíte, jak se má dneska, zřejmě vás zamrzí, že jste tomu tenkrát nedali šanci. Jak že se to říká, pláč nad rozlitým mlékem? Nechte to být, nevyšlo to předtím, nevyšlo by ani teď.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

To, že vás štve partnerova lenost a jeho večery u televize, je sice pochopitelné, ale tak co má teď taky dělat? Zkuste slevit ze svých nároků. Někdy vážně nejsou oprávněné. Každý má čas na odpočinek, čas pro sebe i dlouhý spánek. Ačkoliv, vy to fakt neznáte.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Ten mladší protějšek, co se vám tak zamlouvá, za to nestojí. Vy s tou nevěrou podle hvězd koketujete pořád, ale tohle vážně neskončí dobře, věřte tomu. Mimo to, vypadá to, že váš partner už o vašich „zájmech“ dávno ví. Jen to ještě nebylo řečeno. Takže dusno číhá ve vzduchu...

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

S partnerem to vypadá na skvělý den. Dnes si vážně budete rozumět více než v předchozích dnech. Naplánujte si nějaký romantický večer. Hvězdy ví a vy taky, že už ho potřebujete. Nezadané Váhy by měli mít oči otevřené. Nabízí se dnes velká šance, jak někoho potkat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Více se momentálně vidíte v romantických filmech než v romantickém vztahu. Pokud u televize teď trávíte více času než dřív, zkuste do své denní rutiny zapojit více pohybu. Uvidíte, že budete mít více energie a bude se vám i lépe spát. Nemáte vy za partnera Lva? Ti tam tu televizi mají dnes taky!

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Velké životní kroky nejsou zrovna nic pro vás, byť na vás partner už tlačí. Máte na všechno dost času a odkládáte na později s myšlenkou, že času je vždy dost. Čím déle budete určitá rozhodnutí odkládat, tím déle budete akorát čekat na život, který si přejete.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud uvažujete nad odchodem od partnera, neměli byste momentálně dělat unáhlená rozhodnutí. Vaše emoce jsou rozjitřené ze všech starostí, které vám teď padají na hlavu. Později byste se za tu hlavu spíš chytli, co jste to udělali za blbost. Pokud k tomu má dojít, bude to určitě později než teď.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Měsíční horoskop na březen ➔

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy