Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Dnešek bude napínavý jako kšandy: Sáblíková zkusí obhájit zlato na „trojce“ a Pančochová se předvede ve finále!

Šárka Pančochová si zkusí ve finále sáhnout až na cenné kovy.
Zdroj: profimedia.cz

Dnešní den bude patřit především našim olympijským holkám a my se nemůžeme dočkat, jak to celé dopadne!

Snowboardistka Šárka Pančochová byla v kvalifikaci jednou z mála snowboardistek, která nezvolila ve své jízdě velké skoky, což na bodech od rozhodčích bylo znát. Pokud si chce sáhnout na medaile, bude tedy muset přitvrdit a pustit se v rámci finálové jízdy ve slopestylu i do větších můstků! Přímo do finále postoupilo osm žen již ve čtvrtek a pak se k nim přidaly čtyři nejlepší, mezi nimiž byla i naše Šárka. Uvidíme, jak se s tím naše naděje popere, zatím jsou údajně hlavními favoritkami soutěže vítězka kvalifikace Anna Gasserová z Rakouska a druhá nejlepší Andersonová. Její závod se uskuteční v 10:45, takže už teď se nám potí dlaně nervozitou!

Dalším naším želízkem v ohni je pro dnešek rychlobruslařka Martina Sáblíková, která na druhé nejdelší trati obhajuje zlatou medaili z Vancouveru. Start na trati 3000 metrů ji čeká od 12:30 našeho času! Až podle výsledku v úvodním závodě se Sáblíková rozhodne, zda se představí i na trati 1500 metrů, na níž ve Vancouveru získala bronz, nebo se bude soustředit na závěrečný start na 5000 metrů. Takže očekávání je i na naší straně.

Ani odpoledne si neodpočineme. To nás totiž bude čekat sprint žen na 7,5 kilometru, ve kterém se předvede naše biatlonistka Gabriela Soukalová, která v posledním roce vstoupila mezi absolutní světovou elitu.

No, těšíme se na vás, holky! Držíme pěsti a hlasitě fandíme!

Související články

Další články