Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dnes večer si zaděláte na potomka: Magický úplněk bude nápomocný

Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
Období úplňku je pro všechny velmi náročné. Zvyšuje se nápor emocí a funkce životních orgánů. To platí i pro ty pohlavní, takže dnes je ten nejlepší čas zplodit potomka! Dozrávající luna vám bude jen ku prospěchu. Jak se naladit na žhavý večer?

Fáze, kdy Luna dozrává, se pomalu ale jistě chýlí do svého konce. Tuto noc bude nejsilnější! S přibývajícím úplňkem jsou lidé citliví a nápor emocí se všemi pěkně mává. Odhoďte však všechny chmury a deprese a snažte se z úplňku vytěžit co nejvíce!

Jednou za kalendářní měsíc Luna přihrává góly ohledně lásky a intimního života. Funkce pohlavních orgánů během úplňku sílí, takže je nejlepší čas hupsnout s partnerem do postele. Zcela zaručeně se vám podaří zadělat na potomka.

Pokud však nemáte při ruce nikoho, s kým byste si dnešní úplněk vychutnali do sytosti, nezoufejte. Velký vliv mají při úplňku také bylinky, které používaly naše prababičky. Ty povzbudí nejen pohlavní orgány, ale i celkovou chuť na sex.

Stačí, když si na noc připravíte čaj z anýzu, který stimuluje krevní oběh. Jestli nemáte doma tuto bylinku, zkuste odvar z rozmarýnu. Uvidíte, že po několika minutách začnete vábit potenciální kořist, se kterou strávíte magickou noc!

Související články

Další články