Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Dnes večer Apple představí iPhony 11: Kde jsou slíbené inovace? ptají se uživatelé

iPhon 11
V úterý v 19 hodin by měl Apple představit tři nové iPhony a spoustu dalších novinek. Celá akce se koná v novém sídle firmy v sálu Steva Jobse. Apple představí tři nástupce loňských modelů R, XS a XS Max. Podle informací, které unikly, by se v základu neměl zásadně lišit od loňských modelů. Důraz je ale v tomto případě kladen na sestavu fotoaparátů, které mají být výrazně vylepšené. Některým uživatelům to ale přijde málo a ptají se, kde jsou další inovace.

Z úniku informací lze usuzovat, že dnes večer v 19 hodin by měl Apple představit tři nové iPhony. Nejlevnější ze tří modelů bude mít dvojitý hlavní foťák, další dva modely dostanou tři snímače. Podle informací bude uspořádání fotoaparátů velmi nenápadné a nezvyklé.

iPhony nejsou rozhodně levnou záležitostí a poslední model se vyšplhal na sumu 43 500 korun. V současné době by Apple neměl ale zdražovat, takže základní model by měl stát 22 500 korun a hlavní model Pro či 11 Pro 30 000 korun. U všech zmiňovaných nových modelů by se ale měla zvětšit paměť.

Spousta lidí se ale ozývá s tím, že od společnosti čekali mnohem více inovací. Dobrou předzvěstí není ani fakt, že představované iPhony přijdou o dvě nové funkce, se kterými se počítalo.

Související články

Další články