Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Dnes se vrací na obrazovku! Honzu Musila ale čeká další operace

Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
dobrá zpráva
Moderátor Honza Musil (51) má obrovskou radost z návratu na televizní obrazovku. Po vážném pádu ze žebříku, kdy si poranil páteř a musel být hospitalizován, je připraven na velký návrat. Dnes se opět ukáže ve svém pořadu na televizní obrazovce. Redakci eXtra.cz poskytl exkluzivní rozhovor.

Populární moderátor dělá každým dnem obrovské pokroky. Přitom to vypadalo, že po tom, co si vážně poškodil páteř a absolvoval tři operace, už nebude chodit. Vše se ale v dobré obrátilo.

Jak se cítíte po tom všem, co máte za sebou?

Celkově je mi fajn. Jsem rád, že mohu už pracovat. Přiznám se ale, že s chůzí to není ještě celkově výborné. Hůře chodím, špatně se mi i sedí, protože to stále bolí. Musím stále střídat polohy.

Dnes (v úterý) se objevíte v Nebezpečných vztazích na vaší domovské stanici…

Akorát jdeme natáčet a večer v 18:00 se díl bude vysílat. Těch čtyřicet minut si užiji i přesto, že můj stav není ještě nejlepší. Mám velkou radost, že mohu už pracovat.

Čeká vás ještě operace?

Přesně tak. Mezi říjnem a prosincem mi budou lékaři operativně vyndávat titanové kolejnice, které mi drží páteř. Potom by mělo být vše už v pořádku.

Související články

Další články