Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Dnes můžeme pozorovat opravdu výjimečný úkaz: Částečné ZATMĚNÍ MĚSÍCE JE TADY!

+ Další 2 fotografie
ASTRO
Dnešní noc bude z hlediska astrologie opravdu mimořádná. Kromě magického úplňku, který dosáhne své nejvyšší fáze ve 23:38 hodin, budeme moci pozorovat i částečné zatmění Měsíce. Maximum zatmění nastane ve 23:31 hodin a potrvá zhruba tři hodiny. Dobře pozorovatelné budou i planety v blízkosti Měsíce, a to Jupiter a Saturn. Co nám tento exkluzivní úkaz přinese? Čtěte!

Zatmění posílí vliv úplňku

U příležitosti 50. výročí startu Apolla 11 nás čeká opravdu nebeská podívaná. V noci z úterý na středu budeme moci pozorovat pouhým okem částečné zatmění Měsíce. Obloha vytvoří naoranžovělý až červený odstín. Konec zatmění je předpokládán na 2:18 hodin. Jelikož nás čeká i úplněk v Kozorohu, je třeba počítat s tím, že jej zatmění posílí.

Čekejte vzrušení, zklamání i pády

I když se bude jednat jen o částečné zatmění, je třeba počítat s tím, že sílu úplňku zdvojnásobí. Zatmění tak zamíchá kartami a může vyvolat velké vzrušení a konflikty. Červená obloha může odkrýt ty nejtemnější stránky vaší minulosti. Z hlediska Jupitera můžete pociťovat touhu po moci i bohatství. Neměli byste v tomto případě zapomínat na to, že pýcha předchází pád. Vlivem Saturnu budete omezováni a zklamáváni. Jak je již známo, úplněk ovládá lidské emoce a zatmění vás vrátí do reality. Tento exkluzivní úkaz nastane až za šest let, a to 7. září 2025.

Mohlo by vás zajímat

Další články