Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Dnes je pěveckou hvězdou! Mikolas Josef se vzdal kariéry modela a řekl proč

Zdroj: instagram
+ Další 4 fotografie
Mikolas Josef (22) má ve svém mladém věku na kontě nespočetné množství úspěchů. Kromě včerejšího postupu do finále Eurovize 2018 byl také oceněn zlatou medailí s vyznamenáním za sólové herectví, ale rovněž dělal modela pro prestižní značky jako Replay, Diesel či dokonce Prada!

Mikolas Josef zabojoval se songem Lie to me v soutěži Eurovize 2018 a sklidil opravdu velký úspěch. Roztancoval publikum a zaslouženě postoupil do finále. Díky svému chytlavému hitu je tak známý nejen u nás, ale i v zahraničí, a to zdaleka není jeho jediný úspěch.

Mikolas je mladý, půvabný, nezadaný a hlavně talentovaný, a to mu perfektně hraje do karet. V roce 2015 maturoval na Anglickém gymnáziu v Praze. Během studií ve svých 17 letech obdržel nejvyšší ocenění od London Academy of Music and Dramatic Arts, a to zlatou medaili s vyznamenáním za sólové herectví, tomuto odvětví se však v budoucnu nechtěl nadále věnovat.

Jeho půvabu si všimly i světové módní domy, a tak dostal v mladém věku příležitost pracovat jako model. Absolvoval řadu módních přehlídek a focení pro módní značky, jako například Diesel, Replay či Prada.

Kariéry modela se ale brzy vzdal, zejména kvůli neupřímnosti a přílišnému nadřazování peněz, které dle jeho vlastních slov v tomto odvětví panují. Zřejmě to bylo ale nejlepší rozhodnutí, které mohl učinit, a teď se těší zástupu fanoušků a velkému úspěchu v jeho pěvecké kariéře.

Podle našich informací má být sexy mladík singl a vzhledem k časovému vytížení moc času na koukání po holkách mu tak nezbývá. To je ale skvělá zpráva pro jeho fanynky, kterých má jen na Instagramu více než sto tisíc. Vypadá to, že o tomhle talentovaném mladíkovi ještě uslyšíme!

Související články

Další články