Tento úplněk je tak silný, že působí už několik dnů. Cítíte se unavení, otrávení, nebo naopak vyhledáváte hádky a konflikty? To všechno může mít na svědomí rudý Měsíc.

Spousta lidí se dneska večer ocitne na rozcestí. Někteří udělají závažné rozhodnutí, kterého mohou litovat. Jiní se ze dne na den vykašlou na práci a odstěhují se třeba na druhý konec světa. Opustí rodinu, nebo hůř… Rozhodnou se sami ukončit svůj život. Na co je tedy důležité si dnes dát pozor?

  1. Pokud máte problémy s partnerem nebo v rodině, nesnažte se je vyřešit dnes! Mohlo by dojít na hádky, ošklivá slova, rozchody, kterých budete litovat.
  2. Jestli se sami necítíte v pohodě a bezpeční, zůstaňte hezky v posteli, dejte si na uklidněnou sklenku vínka nebo čaj. Démoni se probouzejí hlavně v nás a vy se nesmíte nechat ovládnout. Nevyvolávejte konflikty, mohou skončit krvavě. Ani nepodepisujte důležité listiny. Co kdybyste se „upsali ďáblu“?
  3. Právě dnešní den je nejlepší na duchovní přerod. Máte už delší dobu pocit, že neděláte něco správně? Něco vás tíží, necítíte se „v pohodě“? Dnešek není jenom o splínech a špatné náladě. Úplněk vás může nakopnout k rozhodnutí, které odkládáte. Je ve znamení smrti starého a zrození nového. Můžete vstát jako fénix z popela.

Lev je ohnivé znamení a dnes vám bude vládnout srdce. Čekejte nečekané, ovládne vás intuice. Dnes zjistíte, po čem prahne vaše duše.