Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Dnes je magické datum 19. 9. 2019: Přinese nám zodpovědnost v lásce a nový objev

Dnes je magické datum 19. 9. 2019: Přinese nám zodpovědnost v lásce a nový objev
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
ASTRO
Datum 19. 9. 2019 připadá na čtvrtek. V tomto datu hraje hlavní roli číslo 9. Toto číslo je z pohledu numerologie magické, rituální a symbolizuje dokončení, odpojení, ale i puntičkářství. Co zajímavého toto datum přinese? A jaký vliv na nás bude mít? Čtěte!

Energie devítky

Devítky jsou podnikavé, ale i přecitlivělé a vznětlivé. Tento den vám tedy může přinést jak setkání se zajímavými lidmi, kteří vás jistým způsobem ovlivní, tak i oběti a pocity osamělosti. Snažte se energie tohoto čísla využít pozitivně. Díky vysokým ideálům můžete získat skvělé zkušenosti, které můžete později předávat dále. Energie devítek předurčuje i cestování. V lásce budete odmítat povrchnosti a budete zodpovědní.

Znovuzrození a karma

Podle některých numerologů, představuje číslo 9 znovuzrození, a to především v rámci poznání principů. Devítkové principy nám dávají možnost volby, kam nasměřujeme svůj další vývoj. Také mají za úkol uzavřít životní kruh, v němž neustále dokola kroužíme a nesmyslně obnovujeme. A to nejdůležitější? Poznání karmických zákonitostí. Karma jako čin a karma jako následek.

Číslo devět vyjadřuje lidskost a soucit, duchovní sílu, je to číslo zakončení, završení a naplnění. Pokud tedy zrovna někde prokrastinujete a potřebujete něco dotáhnout konečně do konce, dnešek je pro to naprosto ideální.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy