Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Dnes je Janě Brejchové 79 let! Možná ale nespatří svou dceru…

Zdroj: profimedia.cz, archiv
+ Další fotografie
smutný osud
Hvězda Noci na Karlštejně Jana Brejchová dnes slaví 79. narozeniny! Bohužel stále na pokoji v LDN v pražském Motole, kde se o ni každý den starají lékaři. Redakce eXtra.cz oslovila dceru filmové ikony Terezu Brodskou, která nám prozradila, jak se na oslavu chystala...

Filmová a divadelní legenda Jana Brejchová dlouhodobě odmítá jakékoliv návštěvy, zkrátka netouží nikoho vidět kromě rodiny. A je tomu tak doposud. Tereza Brodská prozradila eXtra.cz, že letos možná s maminkou v den jejích narozenin nebude.

„Za maminkou půjdeme, ale nevím, jestli přesně den v jejích narozenin, protože možná budu v zahraničí. Od nás dostane květinu a nějaký dárek,“ řekla nám Brodská, že stav maminky se nezlepšuje. Je spíše pořád stejný.

Sama Tereza se smířila s tím, že stav maminky se zřejmě ani zlepšovat nebude – nikdo nemládne. Každopádně sama se netajila tím, že je vděčná personálu motolské LDN za to, že se o její maminku starají precizně.

Související články

Další články