Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Dnes je den všech snažilek: Šance na početí je obrovská. Tak šup na to!

Při úplňku máte největší šanci na početí.
Dnešní úplněk nám sice způsobí únavu a někomu i špatnou náladu, ale přeci jen je možné na něm najít něco pozitivního. Ženy mají největší šanci na početí. Luna v celku jim zajistí zvýšenou plodnost. Takže dámy, pokud toužíte po přírůstku, neváhejte se přijít dřív z práce a zaskotačit si. Měsíc bude v plné síle už v 16:19.

Jestli něco může ženy potěšit, tak je to veliká šance na početí potomka. Měsíc bude v úplňku v 16:19, takže není od věci se utrhnout z práce a jít si zařádit s manželem či přítelem v pohodlí domova. Nehledě na to, že emoce budete během dne i noci prožívat daleko intenzivněji, tudíž zažijete pravděpodobně i skvělý sex.

Je dobře, že spánek asi nebudete mít na programu, jelikož byste se stejně nevyspali dobře. Dále si nesjednávejte žádné pracovní schůzky ani nepodepisujte zásadní smlouvy. Pokud vás čeká operace, odvolejte ji. Nemusela by dopadnout dobře. Pokud můžete do doby příchodu vašeho protějšku odpočívat, učiňte tak.

Za předpokladu, že jste zvyklí starat se o zahrádku, tak od toho v tento den raději upusťte. Během vlivu úplňku není doporučeno zastřihovat keře nebo řezat stromy.

Mohlo by vás zajímat

Další články