Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

DNES JE DEN PRO VLKODLAKY! Kalendář úplňků do konce roku 2016: Srpnový úplněk je nejděsivějším úplňkem roku!

Víte, kdy máme čekat úplněk v roce 2016?
Zdroj: profimedia
Víte, kdy se v tomto roce dostane Měsíc do fáze úplňku? Přinášíme vám proto velký přehled, který vám prozradí, kdy zůstat doma a raději nevycházet. Právě blížící se srpnový úplněk nám totiž nepřinese nic dobrého. Sebevraždy, potraty i nehody, to je to, co na nás chystá!

Při úplňku je prostě vše jinak. Lidé i zvířata se dostávají do zvláštních situací, a to jak po stránce psychické, tak i fyzické. Obecně platí, že bychom se měli šetřit a být na sebe opatrní. Úplňkové dny si zkuste naplánovat jako dny určené pro odpočinek a relaxaci. Vyhnete se tak situacím, které by mohly v některých případech skončit až tragicky. Nejhorším a nejsilnějším úplňkem v roce 2016 by měl být ten srpnový, který nastane 18. 8. v 11.23.

Kalendář zbývajících úplňků pro rok 2016:

SRPEN – 18. 8. 2016

V srpnu nastane ten nejděsivější úplněk přesně v 11.23, kdy mají vládu především Lvi a Vodnáři. V tento den buďte na sebe opravdu obezřetní a vyhýbejte se jakémukoli nebezpečí, půjde totiž o tragický den, od kterého astrologové čekají velké katastrofy.

ZÁŘÍ – 16. 9. 2016

Poté, co jsme přežili srpnovou sílu Měsíce, si můžete oddychnout, ovšem ne zas tak moc. Spánek bude i v tomto úplňku mizerný a noční můry vás jistě navštíví. Půjde ovšem o úplněk podporující plodnost. Těšit se na něj můžete přesně 21.02, kdy bude pod vládou Panny a Ryby.

ŘÍJEN – 16. 10. 2016

V říjnu nás čeká úplněk, který bude plodný na dopravní nehody, a tak si už teď zařiďte na tento den volno a raději vyrazte někam do přírody. Navíc vás Měsíc vyzkouší i z oblasti financí, a tak se nedoporučuje v tento den podepisovat jakékoli smlouvy. Měsíc se dostane do váze úplňku hned v 6.22, kdy budou ve vládě Váhy a Berani.

LISTOPAD – 14. 11. 2016

Pro komunikaci s podsvětím bude enormně plodný listopadový úplněk, který nastane ve 14.52, kdy bude Měsíc v luně Štíra a Býka, právě proto si zakažte jakékoli vyvolávání duchů či návštěvy hřbitovů. Mrtví by se totiž s vámi mohli spojit i proti vaší vůli.

PROSINEC – 14. 12. 2016

Posledním úplňkem v roce bude ten prosincový, kdy se dostanou do výjimečného postavení Střelci a Blíženci. Poslední úplněk v roce by měl nastat v 1.06 a neměl by nás nijak zvlášť ovlivňovat. Přesto na sebe buďte opatrní a berte sílu Měsíce v potaz.

Související články

Další články