Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dnes dávají v televizi film Romeo musí zemřít: Krásná herečka Aaliyah (†22) zemřela krátce po natáčení. Její smrt nebyla nikdy objasněna!

Začínající hvězda tenkrát ukradla celý film pro sebe.
Zdroj: Facebook
Psal se rok 2000 a talentovaná Aaliyah sbírala jednu hudební cenu za druhou. Měla našlápnutou kariéru jako málokdo a dostala i roli ve filmu Romeo musí zemřít. Rok po natáčení tragicky zemřela.

Soulová zpěvačka Aaliyah (†22) vystupovala poprvé v jedenácti letech a těsně před smrtí dostala i nominace na ceny Emmy. Vydala několik alb a celkově se jí dařilo na všech frontách. 21. srpna 2001 se vracela z natáčení klipu na Bahamách, ale zpátky do New Yorku nikdy nedorazila.

S ní a dalšími osmi pasažéry se zřítilo letadlo. 7 lidí včetně Aaliyah zemřelo. Podle některých teorií zavinil nehodu pilot letadla, který si před letem dal pořádně dlouhou lajnu kokainu. I přes dlouhá vyšetřování se nikdy nepřišlo na přesný důvod pádu letadla.

Role Trish O'Day ve filmu Romeo musí zemřít byla pro Aaliyah první a hned úspěšná. Zaujala víc než hlavní hvězda filmu Jet Li. Poté si zahrála ještě v upírském hororu Královna prokletých. Dostala plno nabídek na další role, ale k těm se už nikdy nedostala…

Související články

Další články