Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dnes dávají 8 mm, film o pornu, kde se vraždí. Realita je ale mnohem drsnější!

Film 8 MM můžete vidět dnes na Nově od 22:30 hodin.

Film s Nicolasem Cagem 8 MM, který můžete dnes vidět v televizi, pojednává o snuff filmu, což jsou porna nebo jiná videa, při kterých je na kameru zavražděna osoba.

Nejde o hollywoodský výmysl, takové filmy skutečně existují. Na internetu jich lze nalézt spoustu, ale většina z nich je naštěstí nahraná. A ne, nevíme, proč by se chtěl na ně dívat někdo jiný než sérioví vrazi.

Každopádně existuje několik takových filmů, které jsou skutečné. Tohle jsou ony:

Charles Manson a jeho filmová partička

Název „snuff film“ vymyslel autor Ed Sanders v roce 1971 v knize pojednávající o partě kolem sériového vraha Charlese Mansona. Tahle příšerná skupinka si totiž měla své vraždy natáčet na film pro pozdější sledování.

Ruští neonacisté vraždící přistěhovalce

V roce 2007 byli zatčeni ruští neonacisté Artur Ryno a Pavel Skachevsky, kteří natáčeli mučení a vraždění přistěhovalců. Svá videa potom zveřejňovali na internetu, díky čemuž byli nakonec dopadeni. Videa lze ještě najít na internetu, ale skutečně to nedoporučujeme, pokud nemáte hodně silné žaludky a nejste hodně zvídaví.

Němečtí vrahové Ernst Dieter Korzen a Stefan Michael Mahn vraždili prostitutky

Ernst Dieter Korzen a Stefan Michael Mahn unesli dvě prostitutky, z nichž jednu na kameru zavraždili, ale druhé se podařilo uniknout, díky čemuž byli nakonec dopadeni. Nahrávky pak chtěli prodat do zahraničí, protože slyšeli, že je o taková videa velký zájem.

Kanibal Armin Meiwes vraždící a pojídající svou oběť

Známý dopadený kanibal Armin Meiwes se seznámil s Berndem Jürgenem Armando Brandesem přes internet a Brandes se od něj nechal zcela dobrovolně zavraždit a sníst. Armin Meiwes celou tu hrůznou událost natáčel.

Související články

Další články