Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Dnes byste ji nepoznali: Lena z Big Brothera zkrásněla a hledá chlapa pro život

+ Dalších 11 fotografií
REALITY SHOW
Byla jednou z nejvýraznějších účastnic reality show Big Brother. Před lačným okem televizní kamery tehdy zvládla hodně, rozhodně se jí podařilo na sebe upozornit. Od soutěže ale uplynula řada let a dnes je z krásné Leny Záhorské maminka na plný úvazek, která ani léta po soutěži nezpřetrhala vazby s některými kamarády z reality show. Jak se podařilo eXtra.cz zjistit, je nezadaná a k mání...

Lena stále žije v Brně, má krásnou dceru. A co víc, její srdce čeká na toho pravého. „Lena je pořád kočka s parádní postavou. Nedávno dostudovala vysokou školu a kromě toho, že vychovává dceru Sáru, čeká na toho pravého chlapa. S otcem dcery nežije už dlouho a navíc už dávno ví, co chce, jen na toho pravého narazit by bylo fajn,“ řekl eXtra.cz její kamarád ze soutěže Milan Pešek, který se svou rodinou a Lenou byli společně na dovolené.

„Hrozně jsme si to užili. Byli jsme v Pasohlávkách. Vlastně se jednou za půl roku scházíme. Kdyby Lena ještě našla super chlapa, bylo by to skvělé. Ne že by o ně měla nouzi, ale kdyby zkrátka narazila na nějakého pohodáře,“ pokračoval Milan, který je v kontaktu s většinou soutěžících z Big Brother – reality show, kde si astronomickou výhru v podobě milionů odnesl nakonec David Šín alias Shrek.

Ve vile v reality show se pobláznila do bývalého pornoherce Filipa Trojovského, s nímž se před kamerami i vyspala. Když opustila soutěž, začala randit s vítězem Davidem Šínem alias Shrekem. Toužila po luxusu a nespoutaných večírcích. Divoženka Lena ve vile předvedla skutečně všechno. Jenže dnes už je všechno jinak. Lena, se před časem stala pyšnou maminkou a málokdo by jí dnes z tváře vyčetl, že se zúčastnila reality show Big Brother, kde nahota a alkohol byly na denním pořádku. Z Leny se stala skutečně půvabná maminka a zřejmě i spořádaná žena, která už ví, co od života očekává. Přejme jí, aby našla svého vyvoleného.

Co jste možná o soutěži Big Brother nevěděli:

  • Dne 28. srpna 2005 odvysílala TV Nova úvodní část reality show. Vítězem se 18. prosince po 112 dnech soutěže stal David Šín, zvaný Shrek. Získal 55 % hlasů, jeho soupeřka ve finále Eva Horzinková získala 45 % finálových hlasů.
  • Za vysílání soutěže Big Brother mezi šestou ranní a dvaadvacátou hodinou večer udělila Rada pro rozhlasové a televizní vysílání Nově pokuty v celkové výši 43,3 milionu ko­run.

Mohlo by vás zajímat

Další články