Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dnes byste hvězdu Hellboye už nepoznali: Nemocná Selma Blair si vyšla ven

Selma Blair se stále usmívá.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
vážná nemoc
Asi všichni znají herečku Selmu Blair (47), nejvíce spojenou s filmem Velmi nebezpečné známosti. Konkrétně pak líbací scéna se Sarah Michelle Gellar se zapsala do filmové historie. Dnes už byste Selmu na ulici jen těžko poznali. Maminka sedmiletého Arthura už přes rok bojuje s roztroušenou sklerózou.

Loni v říjnu oznámila, že trpí velmi vážnou nemocí - roztroušenou sklerózou. Zdrcující diagnózu se dozvěděla od lékařů v době, kdy si myslela, že má pouze skřípnutý nerv v krční páteři. Oblíbená herečka svůj stav ale bere s nadhledem.

V příspěvku, kde oznámila, že bojuje s touto chorobou, si dělala ze sebe samé i legraci. "Chci, aby byl můj život zase plnohodnotný. Chci si zase hrát se synem, chci se procházet a jezdit na koni. Mám sice roztroušenou sklerózu, ale jsem v pořádku. Pokud mě ovšem uvidíte spadnout na ulici, neváhejte a zvedněte mě. Samotné by mi to trvalo celý den," napsala Selma na svůj Instagram.

Zdá se ale, že se její zdravotní stav zlepšuje. Na jaře byla ještě viděna s hůlkou, která jí pomáhala při chůzi. Dnes už chodí bez podpory, ale je úplně bez vlasů. Nemoc a náročná léčba se jí vtiskla do tváře. Herečku byste na ulici jen těžko poznali. Jediné, co jí zbylo, je její charakteristický úsměv na tváři, který ji ani v těžkých dobách neopouští.

Podporou je Selmě nejen její syn, ale také přítel David Price.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy