Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dnes byste ho těžko poznali! Jak se proměnil hysterický Pity z VyVolených

Pity dnes a ve VyVolených.
Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
Ve druhé řadě reality show VyVolení o něm bylo hodně slyšet... Proslavil se totiž nejen svým kňouráním v reality show, ale také díky travesti vystupování. Řeč je o výrazném účastníkovi šmírovací soutěže Petru Pitym Krejczým. Za dobu, kdy byl vyřazen ze soutěže, se dost změnil, i když...

Pity vždy toužil po slávě. V minulosti byl k vidění na mnoha večírcích. Ovšem nikdy se mu nepodařilo v showbyznysu prorazit, a to přesto, že jeho travesti vystoupení patřila k zábavným. Dnes po něm skoro neštěkne pes, i když pokud ho na některé společenské události potkáte, slyšet ho je rozhodně.

Jinak tomu totiž nebylo na soustředění finalistů Muž roku v Dolní Lipové, kam se přijel jako host podívat. „Jsem spokojený a nic mi nechybí. Mám svůj kosmetický salon v centru Prahy a to je moje hlavní pracovní náplň,“ svěřil eXtra.cz Pity, který sice mírně změnil svůj vzhled, ale hysterický je pořád. „Vím, že se mnou vydržet v jedné místnosti dva dny je šílené,“ usmíval se a přiznal, že si svůj vysoký až pištící tón hlasu, třeba když se směje, velmi dobře uvědomuje. „Patří to ke mně,“ dodal Pity.

Na to, jak dnes jeden z nejvýraznějších účastníků VyVolených aktuálně vypadá, se podívejte do galerie. Nestyděl se třeba nafotit při relaxační koupeli.

Související články

Další články