Jasně, nikdo nemládneme, ale MacGyver, tedy jeho představitel Richard Dean Anderson (65), je za těch 30 let od začátku natáčení slavného seriálu naprosto k nepoznání. Zešedivěl, nechal si narůst knír a dost přibral.

Musíme přiznat, že kdybychom ho dnes potkali na ulici, absolutně bychom v něm muže, který umí ze žvýkačky a obyčejné tužky vyrobit nukleární bombu, ani za nic nepoznali.

Na druhou stranu, v roli MacGyvera, navzdory všemu, co uměl, sympaťák moc nebyl. Ženy z něho sice ve své době šílely, dneska je ale stejně jako jeho kolega Norris trošku pro smích. Nicméně patří k seriálovým legendám, které u nás frčely v 90. letech.

Když ho před pár dny vyfotili paparazzi na parkovišti před obchodem v centru Malibu, ani trochu se jako protiva netvářil a fotografům s úsměvem tenhle dědula ještě zamával.

A co dnes dělá? Kromě toho, že se občas objeví v nějakém seriálu, si libuje v adrenalinových sportech. Pořád hraje hokej, leze po horách, potápí se, létá, jezdí automobilové závody a lyžuje. Dodnes se neoženil, ale už téměř dvacet let žije s April Prose, se kterou má šestnáctiletou­ dceru.