Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

DNA testy a pak poprask: Princ Harry NENÍ OTCEM Archieho, píše americký bulvár!

Zdroj: archiv
+ Dalších 47 fotografií
Drsné obvinění
Královský dvůr zachvátila panika. O prvním synovi Harryho (34) a Meghan (37) se popsaly už stohy papíru. Teď se však dostalo na povrch obvinění ze všech nejvážnější. Americký časopis informoval, že otcem malého hraběte Archieho není vévoda ze Sussexu. Údajně proběhly i DNA testy, které měly šokující zprávu potvrdit. Co to znamená pro vévodskou rodinku?

„Já ti to říkala!“ měla pronést vévodkyně Camilla (71), macecha prince Harryho (34), potom, co to prasklo. Za velkou louží se spekuluje o tom, že syna Archieho měla Meghan Markle (37) s někým jiným!

Šokující zprávu přinesl americký časopis Globe. „Ještě před porodem proběhl DNA test z plodové vody, který podstupuje každé královské miminko. Ukázalo se, že Harry není otcem,“ tvrdí jeho zdroj, který má mít ke královské rodině blízko.

„Totálně zbledl, byl skoro průhledný. Meghan se pak rozbrečela a šeptala, že je to nemožné, že to nemůže být pravda,“ pokračoval zdroj. „Harry je zničený, ale nechce chlapečkovi zničit dětství, takže bude mlčet,“ dodal.

Nejde o první šílenou teorii o tom, jak se vztahy mezi Meghan a Harrym mají. Už dřív se mluvilo o tom, že vévodkyně s princem manipuluje. A přestože už je hrabě Archie dávno na světě, stále se objevují hlasy, že Meghan o těhotenství lhala a syna porodila náhradní matka.

To, stejně jako šuškanda o negativních testech otcovství, jsou s největší pravděpodobností pouhopouhé výmysly. Možná by ale pomohlo, kdyby se k nim královská rodina aspoň jednou vyjádřila.

Související články

Další články