Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

DLUŽNÉ SMĚNKY snoubence Moniky Absolonové! Kolik hokejista Tomáš Horna dluží věřitelům?

Zdroj: profimedia.cz, archiv
+ Další 4 fotografie
Už jsme psali, že máme dokumenty o tom, že snoubenec Moniky Absolonové (40) Tomáš Horna (35) má dost zajímavou minulost, o které toho zpěvačka zřejmě moc netuší. V ruce máme důkazy, že Horna dluží a dluhy neplatí.

O finančním stavu hokejisty Tomáše Horny se už popsaly listy papíru, ale sportovec vše popíral a tvrdil, že je čistý jako lilie, nebo se k celé záležitosti nechtěl ani vyjadřovat. Jenže teď už to okecávat nemůže.

Dostali se k nám směnky a podklady k exekucím, které snoubenci Absolonové hrozí, jestli urychleně nezaplatí. A že to rozhodně není zanedbatelná částka!

Na jednu směnku si půjčil 140 tisíc a na druhou rovných 300 tisíc! To už máme skoro půl milionu, a to nepočítáme penále, které mu hrozí, protože to měl splatit už koncem roku 2014. To už randil se známou zpěvačkou. Ale k dluhu se postavil zády, odmlčel se a myslel si, že když bude dělat mrtvého brouka, tak se to asi promlčí Jenže to se hodně zmýlil. Věřitel ho teď chce hnát před soud a dát vše exekutorům, protože mu se zadluženým hokejkou došla trpělivost.

Dokonce věřitel uvažuje, že svůj dluh postoupí vymahačům, které mají na notorické dlužníky své vlastní metody.

Je toto konečná částka, kterou Horna dluží? Myslí si, že když si vezme bohatou pěnici, tak ta za něj dlužné peníze zalepí Je možné, že až se tohle Monika dozví, jak to s jeho skutečnou finanční situací je, tak na svatbu nebude mít ani pomyšlení. Samozřejmě ji budeme i nadále kontaktovat, abychom se zeptali, jestli o tom věděla a co se bude dít dál, ale telefon nám doposud nevzala.

Připravujeme vám k celému případu další podrobnosti. Až vám prozradíme, na co si Horna půjčil tolik peněz, tak nebudete věřit vlastním očím. Dostal se opravdu do hodně začarovaného kruhu. A jestli nezačne hodně vydělávat nebo mu snoubenka nepomůže, tak se z toho jen těžko dostane.

Související články

Další články