Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Dlužíš mi dvacet babek: Zdrcený Matt LeBlanc zesnulému příteli Perrymu poslal vzkaz do nebe

Matt LeBlanc se vyjádřil k tragické smrti svého přítele Matthewa Perryho: Dlužíš mi 20 babek
Zdroj: National Broadcasting Company (NBC)
+ Dalších 10 fotografií
SMRT

Nedávná tragická smrt ikonického herce Matthewa Perryho zasáhla rodinu, ale také jeho blízké kolegy z oblíbeného seriálu Přátelé. Po společném prohlášení se nyní rozloučil na svém Instagramu i Matt LeBlanc, který si zahrál Joeyho. Herci byli nejlepšími přáteli v seriálu i mimo něj. LeBlanc si i naposledy se svým zesnulým přítelem zavtipkoval.   

"S těžkým srdcem se loučím. Časy, které jsme spolu prožili, patří upřímně mezi nejoblíbenější období mého života. Bylo mi ctí sdílet s tebou pódium a nazývat tě svým přítelem. Vždy se budu smát, když na tebe budu myslet, a nikdy na tebe nezapomenu. Nikdy. Roztáhni křídla a leť bratře, jsi konečně volný. Hodně lásky," napsal k příspěvku plnému fotografií, kde se herci objímají, Matt LeBlanc.


Dvacet babek, které mi dlužíš

"A myslím, že si necháš těch 20 babek, které mi dlužíš," dodal herec na svém Instagramu a zavtipkoval naposledy s Matthewem Perrym. V seriálu si spolu zahráli nejlepší přátele a tomu tak nejspíše bylo i mimo něj. Trávili spolu skoro každý den, dlouhých deset let, kdy se kultovní seriál Přátelé natáčel.

Vyjádření ikonických Přátel

Tragická Perryho smrt zasáhla i ostatní herce ze seriálu Přátelé, kteří se s ním rozloučili po svém. Ovšem společné prohlášení bylo nutností. "Všichni jsme ze ztráty Matthewa naprosto zdrceni. Byli jsme víc než jen herci. Jsme rodina,“ stojí v prohlášení. "Je toho tolik, co bychom mohli říct, ale právě teď si dáme chvíli na truchlení a zpracování této nepochopitelné ztráty,“ dodali zdrcení kolegové podle serveru People.

Matt LeBlanc byl však jediný, který vydal sám oficiální rozloučení s kolegou a přítelem. Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow a David Schwimmer se zatím zdržují komentářů na sociálních sítích.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy