Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

DLUŽÍ CELÁ RODINA! Kalkulačka Štiková si to vyřídila s manželem, dcerami i tchyní!

Zdroj: reprofoto TV Prima
+ Dalších 36 fotografií
PRACHY V PRACHU
Láskyplná Monika Štiková (46) se ve svém nejnovějším boji s celou familií rozhodla veřejnosti sdělit, že jí úplně všichni v rodině strašně moc dluží. Samozřejmě podle ní. A to má být také důvod, proč se s nimi nechce bavit!

Kolem Moniky je v poslední době rušno, ráda v nedělních podvečerech volá do naší redakce, aby jejím názorům konečně někdo dopřál sluchu.

Naposledy třeba Michala Štiku obvinila z toho, že ji pravidelně bil, a ukázala i monokly a modřiny Na to její ještě chvilku manžel oznámil, co si myslí o jejím duševním stavu

Hlava bývalého rodu ale zašla ještě dál.

Živila dceru?

„Když se pan Štika podivuje nad tím, že jsem na Vánoce nekontaktovala svoje dcery, tak musím říct, že oslovovat je opravdu nebudu. Jedna (Ornella) mi v televizním přenosu řekla, že by mi za moje chování hodila kufr do obličeje, že mě nenávidí. Nevím, proč bych se s takovým dítětem měla bavit. S panem Koktou (61) je jen proto, že jsem dělala psí kusy, aby s ním mohla být. S druhou dcerou se nebudu bavit, protože mi dluží 133 tisíc z podnikání. Dalších 130 tisíc mi s Ifkem dluží za to, že jsem je přes půl roku živila včetně cigaret, nájmu a zábavy,“ tvrdí Monika Štiková.

Charlotte ale říká už dlouho úplně něco jiného. Dokonce prý musela vlastní mámě platit měsíčně přes třicet tisíc za malý pokojíček, po odstěhování od matky prý mají s přítelem mnohem víc peněz, které z nich nikdo netahá.

Avšak pokračujeme.

„Pan Štika mi dluží ze svého podnikání 233 tisíc. S těmi lidmi se opravdu nechci bavit. Quentin je ale Achillova pata. Mrzí mě to, těžce to nesu, že se nevídáme, protože nebýt mě, to dítě se nikdy nenarodí. Pan Kokta Ornellu posílal na potrat. Bez mé podpory by nebyl. Miluju ho, ale nedá se nic dělat. Ornella to určitě chápe, protože má manžela, který od odchodu od paní Partyšové se svým synem nepromluvil jediné slovo,“ poslala s jedovatým koncem vzkaz dceři a jejímu muži Monika.

Přitom i Gábina Partyšová potvrdila, že se na tom s ex dohodla, a Josef jen respektuje její přání, že nechá syna být.

Dluží i tchyně

Oním podnikáním měla na mysli vtipnou růžovou pizzerii, kterou rodina vydržela provozovat sotva pár měsíců.

Jenže dluhy má mít u Moniky i další člen širší rodiny. Štiková odmítá, že by patnáct let v manželství nepracovala, jak tvrdil Michal. A přisadila si.

„Od rodičů jsem dostala velké věno. Dostala jsem taky peníze z prodeje bytu. Když ale dáte Štikovi do ruky peníze, už je nikdy neuvidíte. Prodali jsme také dům, půjčila jsem tchyni na podnikání milion dvě stě tisíc, které jsem doteď, a už je to snad osm let, neviděla. Tak ať jsou radši všichni, celá ta rodina, zticha,“ dodala.

Pokud je to všechno pravda, Monika by si měla pořídit vlastní záložnu!

Související články

Další články