Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Dluhy, dluhy, dluhy: Petr Rychlý má finanční problémy!

Dluhy, dluhy, dluhy: Petr Rychlý má finanční problémy!
Zdroj: Tomáš Starcha, poker-photo.eu
Dluhy zničí sny každému podnikateli. Petr Rychlý si před pěti lety otevřel butik s italskou módou a od té doby se potýká s finančními problémy.

Přestože herce Petra Rychlého (50) před nástrahami podnikání všichni varovali, on si před pěti lety otevřel butik s italskou módou. Podnikání mu nevyšlo, on ovšem musí splácet velké dluhy. V ranní show na Frekvenci 1 se Petr rozpovídal a prozradil o svém soukromí a podnikání asi víc, než by chtěl.

S nápadem založit si vlastní butik přišel před lety z důvodu pravidelného příjmu. Sám se moderátorům přiznal, že alimenty nepočkají a být hercem je dost stresující povolání. Italskou módu zakládal Rychlý se svou partnerkou Janou Rychlou na Václavském náměstí. Bohužel ani dobře situované místo pro butik mu nepomohlo

Za krátký čas se herec musel vypořádat s dluhy, které splácí dodnes. Dlužná částka je asi 100 tisíc korun, což se už dá řešit. Petr je tedy šťastný za svou roli primáře Mázla, která je pro něj hlavním příjmem. Na plat v Ordinaci v růžové zahradě si Petr rozhodně nestěžuje, jeho finanční ohodnocení se pohybuje kolem 15 tisíc korun za jeden natáčecí den.

Do dalšího podnikání se herec rozhodně nechystá a svou špatnou zkušenost bere jako ponaučení

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy