Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dluh za Liberec zatáhne otec Fura: Kateřina Neumannová to jede domluvit na Pevnost Boyard!

Kateřina si jede pro zlaťáky.
Zdroj: TMBK
+ Další 4 fotografie
Soud se kvůli dluhům za mistrovství světa konaném před pěti lety v Liberci táhle už přes 5 let. Firmy, které doposud nedostaly zaplaceno za své služby pro pořadatele šampionátu, žádají po Liberci a také po Svazu lyžařů dohromady 37 milionů korun. Situace se dlouho jevila neřešitelná. Až do tohoto víkendu, kdy se v soutěži Pevnost Boyard objeví prezidentka organizačního výboru lyžařského 2009 Kateřina Neumannová. Prý ví, jak dluhy konečně zamáznout!

Ta bude jedním z pěti soutěžích, kteří budou bojovat v Pevnosti o drahocenné dukáty z fontány. Podle našich zdrojů se snažila Kateřina vyjednávat s francouzskou produkcí od samého začátku. Začalo to nenápadně.

Zeptala se, jestli nemůže brána u tygřího výběhu sjíždět pomaleji, než je obvyklé. Poté si chtěla vynutit dvojnásobný čas strávený sběrem mincí. K této diskuzi byli tvůrci pořadu ještě relativně otevření. Když si ale Neumannová vyžádala od produkce kolečko na převážení mincí, tvrdě narazila.

Všechny její návrhy byly smeteny ze stolu a lyžařka bude mít štěstí, pokud se jí podaří uplatit aspoň krotitelku Felindru. Ta by mohla nechat tygry zavřené v klecích delší dobu.

Oficiálně mají být peníze z výhry použity pro Českou Olympijskou Nadaci. Ta pomáhá dětem ze sociálně slabých rodin sportovat, nakupovat vybavení, chodit na tréninky apod.

Sama Kateřina na dotazy o účasti v soutěži podala zmatené komentáře. "Pocit, že budu sahat někam, a nevím, na co sáhnu, tak to bych se hodně bála, ale asi bych se přemohla. Nebo s Martinem Písaříkem jsme běželi v pračce.

Soutěž se pokoušela sabotovat i Leona Machálková, která se rozhodla odstranit z cesty malého Paklíče, více čtěte ZDE.

Související články

Další články