Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Dlouhých 14 let spolu: Jitka Zelenková odhalila, jaký byl Karel Gott v soukromí

+ Dalších 20 fotografií
Na pěveckých pódiích společně strávili dlouhých 14 let. Pro zpěvačku Jitku Zelenkovou (69) to byla práce, za kterou je dodnes vděčná a ráda na na ni vzpomíná. Od zpěváka Karla Gotta (+80) se totiž mnohému přiučila. Vídali se nejen pracovně, ale i v soukromí. Redakce eXtra.cz natočila aktuální zpravodajský film, ve kterém na Mistra vzpomínají velké osobnosti veřejného života. Oblíbená zpěvačka v něm přinesla svůj pohled na profesionalitu hudební legendy.

Zažili toho na pěveckých pódiích mnohé. Vyprodané haly, emoce, slzy dojetí, nekonečné potlesky... "Bylo to úžasné. Spoluprací s Karlem Gottem jsem se naučila do života hodně věcem, zejména jsem mohla sledovat člověka, který byl obrovský profesionál. Karel byl pokorný, lidský a hlavně skvělý člověk, který by se fanouškům rozdal, a to byl i důvod, proč ho lidé po celou jeho kariéru milovali," prozradila Jitka Zelenková v dokumentu z produkce eXtra.

Vyžadoval profesionalitu

Podle oblíbené zpěvačky Mistr vyžadoval od kolegů, s nimiž spolupracoval, profesionalitu a přesnost. "Nikdy nekřičel, když něco nebylo úplně v pořádku. Spíš to tak hezky vysvětlil. Vlastně nevím, jestli jsem ho někdy zažila zvýšit hlas. Profesionalitu vyžadoval a my jsme cítili, že je to v pořádku," řekla Jitka Zelenková, která v dokumentu odhalila i střípky ze soukromí Mistra.

Podívejte se ve videu na trailer k filmu. Dokumentární film Pět vzpomínek na Karla Gotta přineseme na webu eXtra.cz dne 14. března 2020. A jak se k Mistrovi vyjádřily další osobnosti? Najdete níže.

Zdeněk Troška promluvil o Karlu Gottovi a vyřkl krutý verdikt o jeho talentu, který lidi zklame

Jiřina Bohdalová o legendě Karlu Gottovi: Řeknu vám, proč jsme spolu kamarádili

Bohuš Matuš promluvil o Ivaně Gottové: Teď vám řeknu pravdu o jejím manželství

Tajemství duetu Karla Gotta: Skladba Srdce nehasnou mě napadla na záchodě, říká Richard Krajčo

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy