Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dlouhých 12 let měla v nose prstýnek: Zjistila to, až když ho vysmrkala!

Zdroj: reprofoto youtube.com
Podivné
Radost z nálezu dárku z děství má Abigail Thompson (20). Dívka z Anglie, která pracuje jako kosmetička, ho měla dlouhých 12 let v nose. Uvízl jí tam, když byla malá. Po takové době si už ani nepamatovala, že ho od maminky kdysi dostala. A najednou ho našla v kapesníku!

Dvacetiletá Abigail Thompson zažila něco neuvěřitelného. Když se jí před 12 lety ztratil prstýnek, který dostala od maminky, ani nedoufala, že ho někdy najde. A o víkendu se k ní vrátil!

Vůbec neví, jak se jí tam dostal, ale celou dobu ho měla hluboko v nose. Kvůli rýmě v poslední době pořád kýchala a jednoho dne našla dárek z dětství v posmrkaném kapesníku. Celou tu dobu si myslela, že jí ho ukradli kamarádi její oslavě 8. narozenin.

„Ani ve snu by mě nenapadlo, že mi uvízl v nose. Vždycky jsem byla předsvědčená, že mi ho vzal některých z kamarádů, když byli u nás doma. Myslela si to i máma,“ směje se Abigail, která má z nálezu velkou radost. A bůhví, co dalšího její nos ještě ukrývá.

Související články

Další články