Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dlouhý let je pro těhulky nebezpečný! Kopřivová prý zkolabovala! Ohrozila opravdu jen sebe?

Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
Veronika Kopřivová uvedla, že po příletu do Česka zkolabovala. Snad to není z její strany jen hloupý vtip. Náročný let, ponocování, přechod do zimy... To všechno se na jejím křehkém těle mohlo podepsat. Ohrozila dlouhým letem jen sama sebe? Nebo je skutečně těhotná?

Velmi nepříjemnou informaci jsme se dozvěděli prostřednictvím sociálních sítí. Veronika Kopřivová (25) přiletěla do Prahy, aby se zúčastnila Sacre Coeur Night, kde bude hlavní hvězdou. Absolvovala složitý let z Floridy, málo spala a odpočívala. Její tělo pak řeklo dost. Alespoň to tvrdí Veronika. Tak doufáme, že si ze skutečně nemocných lidí nedělá jen hloupou legraci.

Faktem je, že na Veroniku je toho opravdu hodně. A pokud je skutečně těhotná, měla by si na sebe dávat enormní pozor. Létání je pro těhulky hodně rizikové!

Nejriskantnější pro létání je první trimestr, neboť ženě hrozí spontánní potrat, ve třetím trimestru naopak hrozí ženě předčasný porod, uvádí lékaři v odborných publikacích. Právě v této části těhotenství se podle některých hlasů Veronika nachází. Ona ale zatím těhotenství nepotvrdila.

Možná si Veronika také odskočila na nějakou party s kamarádkami a nespala vůbec. To by pak kolaps po všech aspektech také dostatečně vysvětlilo. Anebo si Verunka ze svých fanoušků jen dělá legraci. To by byl ale hodně trapný humor...

Jenže všechno je to úplně jinak. Více se dozvíte ZDE

Související články

Další články