Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Dlouhonohá supermodelka Sklenaříková zářila v Cannes: Jako Barbie i černá labuť

Krásná Adriana Sklenaříková na festivalu v Cannes.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Módní policie

Filmový festival v Cannes si nenechalo ujít ani několik českých a slovenských krásek. Mezi těmi, které na červeném koberci rozhodně zazářily, byla například slovenská supermodelka žijící v Monaku Adriana Sklenaříková (50).

Slovenská supermodelka s nejdelšíma nohama na světě Adriana Sklenaříková žije již mnoho let v Monaku. Nenechala si tak ujít filmový festival v Cannes, který je od Monaka vzdálen jen kousek.

Supermodelka se objevila hned na dvou premiérách a pokaždé zvolila zcela protichůdný outfit. Poprvé se na červeném koberci objevila na premiéře snímku Top Gun: Maverick, vzala si fuchsiově růžové šaty z dílny couture návrhářky Yaniny a vypadala jako krásná barbie panenka. Look doplnila o šperky za miliony od značky Mauboussin, protože je jejich ambasadorkou, jak informoval francouzský web Public.

Sklenaříková jako černo-bílá labuť

Na premiéře snímku Armageddon Time zcela obrátila a přišla jako černo-bílá labuť. Šaty znovu od couture návrhářky Yaniny měly tentokrát bílou pouzdrovou sukni a černý top s peřím. Nechyběly ani černé kožené rukavice a hlavně pořádně drahé šperky od Mauboussin, napsal další francouzský web Gala.

Nutno podotknout, že její stylista Romuald Premier zvládl oba outfity na jedničku a Sklenaříková doslova zářila!

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy