Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Dlouhonohá Diana Kobzanová slaví 38: Fotky od skandální Miss po oddanou mámu

Zdroj: archiv Diana Kobzanová
+ Dalších 10 fotografií
Narozeniny
Diana Kobzanová se dostala do povědomí, když získala korunku při soutěži krásy Česká Miss v roce 2001. Od té doby se změnila k nepoznání. Dnes je z Diany maminka dvou krásných holčiček a 24. března oslavuje už 38. narozeniny.

Psal se rok 2001, když nenápadná dívka Diana Kobzanová vyhrála soutěž krásy Česká Miss Dlouhonohou blondýnku byste tehdy možná vůbec nepoznali. Vypadala totiž úplně jinak a řada lidí vůbec nechápala, jak mohla Diana vyhrát. Byla taková šedá myška, na které byly zajímavé pouze její dlouhé nohy. Nyní je ale vše jinak.

Ztracená korunka a absolutní proměna

Dva roky poté, co Diana zvítězila v České Miss, se rozhodla svléknout pro časopis Leo. Nafotila hanbaté snímky, za což dostala pořádně tučnou odměnu. Nicméně ji to stálo korunku a musela se jí vzdát. Všichni si mysleli, že přijde propad v její kariéře, ovšem její budoucnosti to spíš naopak pomohlo.

Diana měla dřív problém s pletí a také nosila rovnátka, což jí na kráse zrovna nepřidávalo. Dnes však vypadá mnohem lépe. Pomalu jí táhne na čtyřicet, ale dá se říci, že vypadá lépe než kdy jindy.

Kariéru modelky už téměř pověsila na hřebík a žije si svůj spokojený rodinný život se dvěma dcerami a přítelem Michalem Frolíkem Možná právě díky tomu, že je spokojená, vypadá tak skvěle. Nebo je to snad tím, že po boku mladšího partnera mládne?

Ačkoli má za sebou dva porody, postavu by jí mohla závidět kdejaká dvacítka. Co se týká problémů s pletí, těžko byste jí ve tváři našli nějakou chybičku.

A protože Diana dnes oslavuje už osmatřicáté narozeniny, poohlédněte se ve fotogalerii, jak se za ty roky změnila.

Související články

Další články