Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Dlouholeté tajemství vyšlo na povrch! Princové Harry a William mají sestru, o které léta nikdo nevěděl

Princové mají tajnou sestru!
Zdroj: profimedia/twitter
+ Dalších 38 fotografií
Od smrti Princezny Diany uplynulo mnoho let a právě v důsledku toho, jakou roli v její smrti sehrála média není divu, že se královská rodina jakémukoliv kontaktu s nimi vyhýbá. Možná také proto se donedávna nevědělo, že mají nevlastní sestru, která je dokonce starší než princové.

Jen málokdo tuší, že princ Harry a princ William mají dalšího sourozence, a tím je nevlastní sestra Laura Lopes (40), která je dcerou Camilly Parker Bowles. Několik let po smrti princezny Diany se Camilla provdala za otce princů Charlese, a tak se Laura stala součásti rodiny a nevlastní sestrou Harryho a Williama.

Camilla Parker Bowles se ale hned na začátku manželství rozhodla, že svou dceru bude držet co nejdál od médií a také zraků veřejnosti, a to se jí povedlo. O Lauře se nikdy moc nemluvilo, nepsalo a vlastně veškeré skandály kolem královské rodiny šly mimo ni.

Pokud si ale myslíte, že si rodina není blízká, jste na omylu! Laura byla družičkou na svatbě prince Williama a Kate v roce 2011. Zdali bude pozvaná i na svatbu prince Harryho zatím není známo, britská královská rodina totiž svůj seznam hostů drží v tajnosti. Na svatbě by mělo být přesně 600 hostů, ale jména zatím nikdo kromě nejbližších neví.

Související články

Další články