Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dlouho sama nezůstala! Půvabná moderátorka Kristina Kloubková potvrdila nového chlapa

Už má zase důvod k úsměvu.
Zdroj: profimedia.cz
Donedávna měla sympatická moderátorka na chlapy smůlu. Jednou rozvedená Kristina Kloubková před pár měsíci opustila tátu své dcery Jasmínky, ale už není sama. Její pelech zahřívá další muž, který činí blondýnku zas šťastnou. Kdo to je??

To byla ale rychlost. Dlouho Kristina Kloubková (39) nesmutnila po rozchodu s Karlem Moravcem (38), už ji má v náručí nosit jiný muž. A rozhodně to není žádný chudák. Sice ještě jeho totožnost nepotvrdila, ale už i vrabci na střeše si cvrlikají, že jde o movitého podnikatele Pavla Koláře z Českých Budějovic.

„Sama nejsem, ale o svém novém vztahu se nechci blíže vyjadřovat. Je to na začátku a je to křehké,“ svěřila se deníku Aha! sympatická moderátorka Odpoledních Televizních novin.

Ale hned popírá to, že za rozchodem s tátou dcery Jasmínky (3) by stál někdo třetí. „Nejsem typ ženy, která podvádí svého partnera, nikdy jsem to nedělala a nic na tom nemíním měnit,“ dodala rezolutně Kristina.

Okolí podnikatele o Kolářovi mluví jako o „ranaři“, takže by se křehká blondýnka nemusela bát, že by se o ni nepostaral nejen po finanční stránce, ale i kdyby si na ni někdo dovoloval. Snad to sympaťandě konečně vyjde a bude šťastná, zasloužila by si to

Související články

Další články