Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dlouho očekávaný trhák Tenkrát v ráji přichází do kin. Nejen sexy křivky Vici Kerekes vás ve filmu ohromí!

O sexy scény nebude nouze.
Zdroj: youtube.com
V české kinematografii se dlouhou dobu nezrodil žádný pořádný trhák, který by se zapsal do podvědomí diváků. Ale dnes jde do kin Tenkrát v ráji, který vás dostane nejen odhalenými scénami, ale i dějem, který je podle skutečné události. Tohle musíte vážně vidět.

V hlavních rolích se představí svůdná slovenská diva Vica Kerekes (35) a kajakář Vavřinec Hradilek, pro kterého to byla první filmová role. Oba ukáží ze svých fyzických dispozic více než dost, ale opravdu to není to jediné, co vás na filmu dostane.

Tenkrát v ráji, příběh o Joskovi Smitkovi, není jen vyprávěním o přátelství na laně v těžkých dobách německé okupace. Je především o víře v lepší budoucnost. Příběhem naděje, která neumírá…

Mladý letec, boxer a horolezec se s životem pral stejně jako s do té doby nepřekonanými strmými stěnami pískovcových věží dnešního Českého ráje. Byl nejen vrcholovým sportovcem, ale také přesvědčeným antifašistou, který se dokázal postavit okupačnímu režimu. Láska ke skalám, přátelství kamarádů a k vyvolené ženě mu dávaly sílu překonávat překážky, které mu připravil osud.

Joska je příkladem zejména pro mladou generaci, že i v těžkých dobách nemá muž klesnout na kolena. Že vždy má smysl se prát s osudem, byť by byl sebetěžší…

Na to se opravdu vyplatí jít do kina. A když jste ještě milovníkem ženské a mužské krásy, tak pohlední herci pro vás budou jen velký bonus.

Související články

Další články