Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Dlouho očekáváný speciál seriálu Přátelé již brzy: Matthew Perry prozradil kdy

Dlouho očekáváný speciál seriálu Přátelé již brzy: Matthew Perry prozradil kdy
Zdroj: National Broadcasting Company (NBC)
+ Další 4 fotografie
Přátelé
Fanoušci po celém světě netrpělivě čekají, kdy se konečně dočkají očekávaného reunion seriálu Přátelé. Jeden z hlavních protagonistů Matthew Perry prozradil, kdy se Přátelé opět setkají. Podle Perryho k tomu dojde na jaře příštího roku.

Od odvysílání prvního dílu legendárního seriálu Přátelé uběhlo už 26 let. Komediální televizní sitcom vypráví o skupince přátel žijících v Greenwich Village v New Yorku. Přátelé ve složení Chandler Bing, Phoebe Bufetová, Joey Tribbiani, Rachel Greenová, Monica Gellerová a Ross Geller si ihned získali celosvětovou popularitu a těžko byste hledali někoho, kdo by neviděl ani jeden díl.

Reunion

Poslední epizoda Přátel byla odvysílaná 6. května 2004. Všichni fanoušci roky doufali, že se dočkají opětovného shledání Přátel. A konečně je to tady. Již delší dobu se objevují zprávy o tom, že Lisa Kudrow, Matthew Perry, Jennifer Aniston, Courtney Cox, Matt LeBlanc a David Schwimmer znovu spojí síly, aby pobavili věrné fanoušky po celém světě.

Matthew Perry, který v seriálu ztvárnil postavu Chandlera Binga, nyní fanoušky informoval, kdy dojde k dlouho očekávanému znovushledání šestice nerozlučných kamarádů. "Znovushledání Přátel bylo naplánováno na začátek března. Zdá se, že nás čeká rušný rok. Tak se mi to líbí!" jásal na Twitteru představitel Chandlera.

Podle serveru ET by se na speciálu Přátel mělo začít pracovat počátkem roku 2021.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy