Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dlouhé vlasy jsou přežitek? Po Marešové okusila radikální změnu i Tamara Klusová

Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
účes
Krátký sestřih přitahuje stále více žen. Po šokující změně u Moniky Marešové (38) se v krátkých vlasech vzhlédla i Tamara Klusová (31). Manželka Tomáše Kluse už měla na hlavě leccos, s krátkými vlasy jsme ji ale ještě nikdy neviděli. Hodně žen si po porodu dítěte dlouhé vlasy ostříhá kvůli praktičnosti, je to případ i trojnásobné maminky Tamary?

Tamara ráda experimentuje a po delší době, co měla své hnědé vlasy odbarvené na blond, se vrátila opět ke své přirozené barvě. K tomu si nechala i ustřihnout ofinu a z Tamary byl rázem jiný člověk. Klusová, která v posledních měsících hodně zhubla, nyní začala koketovat i s velmi krátkým sestřihem, který si zatím nechala vytvořit jenom na zkoušku.

„Nikdy jsem krátké vlasy neměla a ani jsem si neuměla představit, že bych se k nim rozhodla, ale teď nad tím vážně přemýšlím…,“ napsala maminka tří dětí, která více než kdo jiný na hlavě ocení praktický účes.

„Vzadu je schovaný culík,“ prozradila a stejně jako slovenská diva Jasmina Alagič nechává o svých vlasech rozhodovat fanoušky. „Možná brzy nebude… Co myslíte?“ doplnila Tamara a kladné reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.

„Krásná změna! Ale Klusovi přeci musí mít všichni dlouhé vlasy!“ napsala pod příspěvek uživatelka Eliška. „Moc pěkná změna,“ přidala se další komentující. Tamařina proměna se líbila i zpěvačce Anně K či herečce Evě Holubové, která Tamaře dodala odvahu. Prozradila, že ji manžel v šestinedělí ostříhal na kluka a že se v novém účesu cítila naprosto skvěle.

Související články

Další články