Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Dlažební kostky mi k Ježíškovi ještě nikdo nedal: Kazma hořekuje nad rozbitým autem!

Dlažební kostky mi k Ježíškovi ještě nikdo nedal: Kazma hořekuje nad rozbitým autem!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
vandalismus
Kazma alias Kamil Bartošek (33) je jedním z nejznámějších influencerů Česka. Proslavil se především svou One Man Show, kde občas předvádí neuvěřitelné kousky. Lidem nepochybně uvízl v paměti prank, který Kazma zosnoval na moderátora Leoše Mareše (42). Možná právě to je důvodem, proč Kazma našel své auto v příšerném stavu. Někdo mu do něj totiž hodil dlažební kostky a obzvlášť okna silně poškodil!

Kazmu můžete buď milovat, nebo nenávidět. Nic mezi tím není. Příslušník tábora jeho haterů mu den před Vánoci nadělil předčasný dárek ve formě rozbitého auta. Baviče teď čeká nákladná oprava. Zdá se ale, že si z toho nic moc nedělá. Na Instagramu vandalovi zanechal fotky i se vzkazem.

Kamil Bartošek bere celou situaci s nadhledem. "Dlažební kostky mi k Ježíškovi ještě nikdo nedal, ale příště klidně stačí, když mi je položíte před dveře," vzkázal Kazma člověku, který poničil jeho Range Rover.

Pod příspěvkem se objevila spousta spekulací, fanoušci Kazmy diskutují, kdo za činem stojí. Samozřejmě jde z jejich strany jen o žert, a tak hned několikrát padlo jméno Leoše Mareše, kterého Kazma před několika měsíci drsně napálil. Je ale jasné, že někdo s tak zvučným jménem by nic takového neprovedl.

Kazmovi se pravděpodobně nejvíc nevyplatila poznávací značka jeho auta, díky které hned každý pozná, že vůz patří právě jemu.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy