Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

DJ Lucca ve svých 43 letech fotila pro Playboy: Na odvážných fotkách vypadá na 18

S fotografkou Alžbětou Jungrovou, jejíž práci Lucie Dvořáková prý obdivuje.
Zdroj: se souhlasem Playboy
+ Dalších 6 fotografií
zajímavosti

Krásná a talentovaná DJ Lucca, vlastním jménem Lucie Dvořáková, nafotila odvážné fotky pro Playboy. Jedná se o prestižní záležitost, po které touží nejedna žena, jenže málokterá si to může dovolit. DJ Lucca vypadá po dvou dětech jako bohyně. Posuďte sami v galerii.

Právě vychází červencový Playboy, na jehož titulní stránce pózuje DJ Lucca. Je legendou české DJ scény, a nejen té české. DJ Lucca pětkrát za sebou vyhrála anketu o nejpopulárnějšího DJ roku České republiky. Pravidelně vystupuje po boku Carla Coxe na jeho rezidentní noci v nejslavnějším klubu na světě – Space Ibiza.

Lucca se nechala slyšet, že jedním z jejích dávných snů je pózovat pro Playboy. Vedení Plaboye neváhalo a toto přání jí s radostí splnilo. „Je to určitě jeden z těch splněných snů. Myslím, že je to sen každé ženy, dívky, holky fotit pro Playboy,“ říká Lucca a dodává: „Focení i natáčení image klipu bylo extrémně náročné, ale výsledek stojí za to. Jsem nadšená.“ 

Pod taktovkou fotografky Alžběty Jungrové nafotila Lucca snímky odvážnější než kdykoli dřív v luxusním prezidentském apartmá, které se nachází v 6. patře pražského hotelu The President. Odhodila stud a pochlubila se dokonale vysportovanou a ladnou postavou. Tu si udržuje pravidelným sportováním, vyváženou stravou, ale také díky tomu, že se snaží vyvarovat pití alkoholu. Lucca je i dvojnásobnou mámou. K pictorialu vznikl také imagový videoklip, který se natáčel v prostředí pro ni tak typickém a přirozeném – v novém sky baru Casablanca hotelu The President. „Poprvé není imagový videoklip jen o modelce, která pózuje v pictorialu. Scénář jsme přizpůsobili DJ Lucce a odehrává se na párty,“ dodává Jáno Bulka, marketigový manažer Playboy Czech Republic a zároveň režisér videoklipu.

Lucie Dvořáková před časem tančila také ve StarDance a jejím manželem je neméně úspěšný hudebník, člen kapely Lucie a organizátor obrovských projektů jako Soundtrack Poděbrady, Vivaldiano či iMucha project - Michal Dvořák. Manželé spolu mají dva syny. Lucie Dvořáková je velkou vyznavačkou ping pongu a dokonce v této sportovní disciplíně i soutěží. DJ Lucca chodí na hodiny s profesionálním trenérem a možná i částečně díky tomu vůbec nestárne. Faktem však zůstává, že krásu má v rodině, neboť její sestra Qaša, taneční lektorka, vypadá také výborně.

Na otázku, zda zvažovala nabídku dlouho, redakci eXtra.cz odpověděla: "Bylo mi vysvětleno, že se dnes klade mnohem větší důraz na přirozenost a že se v poslední době fotografie téměř neretušují. Focení pro Playboy mělo v mém případě být hodně o tom, že i po dětech může být žena krásná, a to mě potěšilo a motivovalo. Navíc práce fotografky Jungrové se mi líbí dlouhodobě a přála jsem se s ní setkat." DJ Lucca nám také prozradila, co jí na tuto nabídku řekl manžel: "Manžel je v showbusinessu už tolik let, že ví, že je to úžasná nabídka. Navíc má neuvěřitelný nadhled a ještě k tomu mu to samozřejmě lichotí. Řekl mi, že jsem jeho Playmate".

DJ Lucca na konec krátkého povídání dodala, že je s výsledkem naprosto spokojená, a že se na fotkách sama sobě líbí. Také sdělila, že focení pro ni bylo mimořádně příjemné, a také že se o takový druh focení jedná poprvé a naposledy.


Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy