Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

DJ Lucca o náročné profesi: S věkem je to horší a horší, přiznává. Starosti jí přidělává i syn

+ Dalších 7 fotografií

Lucie Dvořáková (46) alias DJ Lucca to již nějaký ten pátek rozjíždí za mixážními pulty. Je jednou z mála žen, která se vydala na tuto dráhu. Ačkoli svou práci miluje nade vše, v rozhovoru pro eXtra.cz přiznala, že s přibývajícím věkem to je horší a horší. Starosti jí přidělává i syn, který by se rád podíval na maminčinu party. 

Lucie Dvořáková je nejen úspěšnou dýdžejkou, ale zejména pyšnou maminkou svých dvou synů. V rozhovoru pro eXtra.cz však přiznala, že kvůli profesi jí nezbývá téměř žádný čas na rodinný život či na manžela. Vrásky jí navíc dělá i syn, který dospěl do kritického věku puberty."Je vidět, že se mění z toho dítěte v muže. Má takové kolísavé nálady. Už řeší oblečení a vzhled. On se také chce už podívat strašně na mou party, zajímá ho to strašně. To bych chtěla oddálit, bojím se, aby ho to nechytlo. Na těch akcích jsou nástrahy, aby nezačal s něčím tam," vyjádřila své obavy.

S přibývajícím věkem pociťuje větší únavu

Krásná blondýnka však doufá, že oba její synové, které má s členem skupiny Lucie Michalem Dvořákem, jsou dobře vychovaní a na podobné akci by se nic nestalo. "Doufám, že to mají srovnané. Oni nechtějí ani pít alkohol, kouřit, žádné drogy. Mají k tomu averzi, tak já jenom doufám, že jim to vydrží i do dalších let," povzdechla si.

S přibývajícím věkem na sobě pociťuje stále větší únavu a její práce je pro ni více a více náročná. "Před 15 lety jsem mohla tři noci nespat a bylo to v pohodě. Teď hraju dvě noci a cítím, že si potřebuji lehnout a 10 hodin spát," přiznává. Přestat ale zatím nehodlá. "Ne, dokud mě to bude bavit a dokud tam nebudu vypadat nějak staře oproti tomu publiku. Můj táta mi ale vždy říkal, že to je většinou večer a ty lidi nevědí, kolik mi je," dodává se smíchem.

Starosti jí dělá i to, že profese DJky se dá pouze těžko skloubit s rodinným životem. "Je to hrozně těžké pro holky, co dělají tuhle práci. Musíte to přerušit, když máte děti. Já jsem právě i po dětech přestala jezdit do zahraničí, soustředila jsem se na Česko a Slovensko, kde nestrávím tři dny, nebo měsíc na turné. V 25 to šlo, ale s rodinou je to těžší, jsem ráda, že jsem vytrvala a přežila to náročné období," vysvětluje. S Michalem Dvořákem mají jedenáctiletého Františka a čtrnáctiletého Michala.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy