Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

DJ Lucca exkluzivně: Ve vztahu si někdy prostě musíte dát pohov

DJ Lucca exkluzivně: Ve vztahu si někdy prostě musíte dát pohov
Zdroj: Se souhlasem DJ Lucca
Předchozí Další
+ Další fotografie
Exkluzivní rozhovor

DJ Lucca (43) promluvila v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz o tom, jak psychicky zvládala konavirovou krizi, proč musela opustit republiku i jak je důležité dát si občas ve vztahu od partnera pohov. Lucii jsme vyzpovídali během charitativní akce v rámci projektu iMucha, jehož autorem je Lucčin manžel Michal Dvořák (55).

DJ Lucca o tom, jak si udržuje linii

Lucie, vypadáte úžasně. Jak se udržujete v kondici?

Děkuji! V kondici se udržuji převážně cvičením, něco trochu dokážou ovlivnit i geny. Ale co skutečně miluji, to je ping pong. Stolní tenis hraji závodně, dokonce první ligu. Dál pak hraji tenis a se setrou cvičím jógu. Hýbu se asi čtyřikrát týdně, a když zrovna nemám nic v plánu, jdu si vždy alespoň zaběhat, protože pohyb k životu prostě potřebuji.

A stravu nějak řešíte?

Jím všechno, ale střídmě a hlavně se nepřejídám. Striktně se ale na žádnou dietu nesoustředím.

Lucie Dvořáková o psychickém i vztahovém zdraví

Jak na vás působí koronavirová krize? Jistě nesmírně ovlivnila i vaše povolání.

Zima byla dlouhá a skutečně mě to ovlivnilo, nejen moje povolání, ale i psychicky.

Jak to na vás působilo?

Musím přiznat, že jsem měla i horší psychické stavy. Naštěstí jsem ale mohla vycestovat na Kostariku, kde jsem s dětmi strávila dva měsíce. Slunce mi ohromně zvedá náladu, stejně jako změna prostředí, takže i to mi hodně pomohlo. Naopak zůstat v České republice by na mě dobrý vliv nemělo.

Jak je to teď?

Teď už se párty rozbíhají, poprvé jsem hrála v sobotu na Vyšehradě, a přestože jenom pro pár lidí, jsem za to nesmírně vděčná. Mám už zase spoustu aktivit, nedávno jsem dokonce letěla v balóně, kde jsem hrála, a vznikne z toho i video, takže se máte určitě na co těšit. Práce je moje velká motivace a rozhodně vytržení z lockdownu, který byl skutečně dlouhý.

Během lockdownu spolu páry tráví víc času než obvykle. Jak to přežít?

Pokud je to nevyhnutelné, dejte si od sebe pohov. Nezapomínejte na dobrou komunikaci. Pokud vám něco na tom druhém vadí, nebuďte potichu a určitě o svých problémech s partnerem otevřeně mluvte. V dlouhodobých vztazích je ale důležitá také tolerance a uvědomění si toho, zda o vztah s danou osobou stojíte, nebo ne.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy