Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

DJ Loutka (†51) pár dní před smrtí: Tohle napsal kamarádce, než se oběsil

+ Další 3 fotografie
Po smrti jednoho z největších jmen české taneční scény Michala Maudra (†51) alias DJ Loutky se rozjely nejrůznější spekulace, co nebo kdo může za jeho náhlé ukončení života. Zatímco řada jeho kamarádů suše konstatuje, že měl velmi komplikovanou psychiku a že tomu ani nepomáhalo to, na čem měl ujíždět, jiní svalují vinu na jeho přítelkyni Magdu. Redakce eXtra.cz nyní dokonce získala jednu z jeho posledních konverzací před sebevraždou, která naznačuje, že měl mít s partnerkou asi hodně divoký vztah!

Maudrova smrt se v éteru objevila 19. srpna, ještě pár dnů před tím ale diskutoval na Facebooku se známou o své družce, se kterou to podle něj nebylo vůbec ideální.

Vyhodila ho z bytu

Čtvrtého srpna kamarádce psal, že s přítelkyní bydlí, o deset dní později bylo vše jinak. „Tak znovu rozchod. Vyhodila mě z bytu. Před dvěma měsíci brečela, ať se k ní nastěhuju, teď jsem bezdomovec. Dneska se jdu podívat na byty. Fakt paráda,“ stěžoval si DJ Loutka.

„Vrátila se ze čtyřdenního mejdanu a že se mnou nechce bejt. Že nemám perspektivu. Sama je zadlužená a v pátek (10. srpna – pozn. red.) si ode mě půjčovala 30 tisíc na exekuci. Teď je potřebuju na bydlení. Chtěl jsem jí pomoct. Vůbec nevím, kam teď půjdu, dnes jsem spal u kamaráda,“ pokračoval Michal.

Je na mě zlá, stěžoval si

„Dluží mi peníze a je zlá,“ dodal. O pár dní později přišel konec.

Dvojice měla hodně divoké partnerství. Randili spolu od března 2017, za čtyři měsíce už se za velkého haló rozcházeli. „Na podzim začalo prosakovat, co mu prováděla. Měl to být hardcore,“ tvrdí zdroj. Podle něj taky dýdžejovi chodily zprávy o jejích nevěrách, jenže ty mohl posílat někdo, kdo je chtěl rozeštvat. „Michal se ale složil. Teď v březnu se konečně rozhodl to řešit. Chtěl se sebou něco udělat a začal docházet k doktorovi. Začal být úplně čistý,“ naznačuje kamarád DJ Loutky, že si chtěl dát život do pořádku.

Může někdo za jeho smrt?

„Magda ale přicházela na to, že jí jako dýdžejce pomáhalo být jeho přítelkyní, tak ho chtěla zpět. On už se srovnával, žil celkem spokojeně, jenže kolem letošního filmového festivalu oficiálně zase byli spolu. Čtrnáct dní nebo tři týdny to bylo v pohodě, pak to zase začalo. Začala mejdanovat, vyčítat mu věci a tak. On to nezvládal. Podle mě to vedlo k tomu, co se stalo,“ myslí si informátor.

Těžko ale říct, jestli vážně jde vinit někoho druhého z toho, že si Michal nakonec vzal život… Poslední rozloučení s DJ Loutkou se koná dnes v 18 hodin v Praze -Strašnicích.

Mohlo by vás zajímat

Další články