Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

DJ Avicii zemřel před 2 lety: Jeho dobrovolné smrti nezabránila ani česká přítelkyně Tereza

S modelkou plánovali rodinu. Už se staral o jejího syna Lucase z předchozího vztahu.
Zdroj: archiv Terezy Kačerové
+ Dalších 15 fotografií
výročí
Tim Bergling, lépe známý jako Avicii, zemřel před 2 lety. S hudbou začínal už jako malý chlapec, když se do toho ale skutečně pustil, stačila mu jen jedna píseň k tomu, aby obsadil první příčky světových hitparád. Na své muzice pracoval tak tvrdě, že byl v extrémním stresu. Ve 28 letech ho touha po klidu dohnala k sebevraždě.

Od smrti Aviciiho uběhly už dva roky. Mladý talentovaný DJ, kterého po celém světě proslavily hity Levels a následně Wake Me Up, byl svými blízkými popisován jako umělec s křehkou duší, který sice miloval hudbu, ale potřeboval ve svém životě i rovnováhu. Tu se mu najít nepodařilo.

Rodiče ho popisovali jako perfekcionistu, který chtěl mít vše do puntíku dokonalé. To se odráželo i na jeho práci, jedinou píseň by nevypustil do světa s pocitem, že mu na ní něco nesedí. Proto byl ale v extrémním stresu.

Avicii se rozhodl, že potřebuje klid a chce najít rovnováhu mezi prací a soukromým životem. Proto v roce 2016 přestal koncertovat. Ačkoliv své fanoušky miloval, chtěl se alespoň na nějaký čas stáhnout ze záře reflektorů. Ani tak ale neměl klid, který tolik potřeboval.

Sebevražda

Když Avicii před dvěma roky zemřel, jeho smrt byla popisována jako záhadná - nikdo nevěděl, co se vlastně stalo. Až jeho rodina později nepřímo potvrdila, že se jednalo o sebevraždu. K té ho dohnala právě touha po klidu, který ani po pauze s koncertováním nenašel. Podle amerických médií si podřezal žíly střepem z láhve od vína.

Česká přítelkyně

Před smrtí Avicii randil s českou modelkou Terezou Kačerovou. Měli spolu velmi silný vztah, DJ se dokonce o jejího syna z předchozího manželství staral jako o vlastního. V posledním vzkazu pro zesnulého přítele Tereza zmínila, že s ním chtěla strávit celý život a mít s ním dítě. Na to, jak jim to spolu slušelo a jak je Tereza krásná se podívejte v galerii.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy