Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Divoška ze StarDance šla donaha: Tanečnice Marková od Taclíka ukázala žhavé tělo

+ Dalších 10 fotografií
kráska ze StarDance
Všichni si ji pamatují ze StarDance, když tančila po boku herce Marka Taclíka (46) v sedmé řadě. Jenže od té doby se Martina Marková (27) pořádně změnila. Nejenže se obarvila na blond. Ale na sociální síti provokuje naprosto žhavými fotkami. Je z ní prvotřídní kočka!

Martinu Markovou jsme měli možnost vidět v sedmé řadě populární taneční show StarDance. S hercem Markem Taclíkem si tehdy vybojovali sedmé místo. Od její účasti v soutěži uběhly už čtyři roky a Martina si prošla řadou změn.

Z brunetky se stala blondýnka, která ještě víc dře na své postavě. Vypadá to, že posilovna je téměř na denním pořádku a na Martině je to také znát. Je vidět, že luxusní postavu nemá zadarmo. Výsledky tvrdé dřiny rozhodně stojí za to. Zdá se, že i sama Martina je na to patřičně hrdá. Ještě aby ne.

Nyní si někdejší tanečnice ze StarDance užívá na dovolené. A jak už tomu bývá, s dovolenou přicházejí i fotky v plavkách. Nicméně Martina nezaujala jen fotkou v plavkách. Aby nešla s davem, tak plavky rovnou odhodila a na sociální síti předvedla prvotřídní tělo, nad kterým musí slintat nejeden muž. I ženy se určitě kochají takto vymakaným tělíčkem. Musíme uznat, že Martina opravdu zaskórovala. Nevěříte? Přesvědčte se sami ve fotogalerii!

Mohlo by vás zajímat

Další články