Prostopášná Petra je zvyklá žít na vysoké noze, tak proč tu svou svatbu s prachatým Američanem nepojmout ve velkém stylu? Už spřádá plány, jak její (druhý) den D bude vypadat, a opravdu v ničem netroškaří.

„Chtěli by se vzít na Floridě, protože je tady pořád hezky. Petra si představuje, že by přiletělo aspoň dvě stě lidí. Pro ně by chtěla vyslat soukromá letadla, aby měli co největší pohodlí. Prostě milionářská veselka, jak se patří. Petra to platit nebude, tak proč by se nerozšoupla,“ prozradila nám blízká modelčina kamarádka, která žije také v Miami.

Pro sexy Miss to bude druhá svatba. Stále je totiž vdaná za podnikatele Simona Štekla, se kterým má dceru Andrianku, která na Floridě chodí do školy. Sice ještě stále není rozvedená, ale chtěla by to co nejvíc uspíšit, aby mohla mít svého Davida zaháčkovaného a žádné zlatokopky v Miami jí ho nechtěly klofnout.

A to ještě milionář netuší, co dalšího si na něj jeho snoubenka připraví. Přeci jen šaty nebude chtít ledajaké, ty jedině od světově proslulého návrháře, výzdoba a celá organizace něco bude stát. Musí počítat s tím, že jeho peněženka trochu zapláče, ale co by pro svou mladší lásku neudělal. Už teď jí splní, co jí na očích vidí.

Nechme se překvapit, co všechno si ještě Petra vymyslí. Nebojte se, o připravované veselce, která ještě nemá stanovené pevné datum, vás budeme postupně informovat.