Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Divokým mejdanem léčí boreliózu? Kadeřávková z Ulice pařila do noci na festivalu

Zdroj: Instagram
+ Dalších 21 fotografií
Riskuje!
Statečná bojovnice Anička Kadeřávková (22) z Ulice nedávno přiznala, že se čelí dalším potížím kvůli nevyléčitelné borelióze. Špatně vidí, chodí a hůř se jí mluví. Přesto v sobě našla dostatek sil, aby o víkendu vyrazila na hudební festival na Slovensku. Pod pódiem pak pařila až do noci. Snad bez alkoholu, protože ten může v léčbě boreliózy napáchat pořádnou paseku!

Přestože nemocná Anna Kadeřávková (22) z nekonečné Ulice tvrdila, že kvůli borelióze už i špatně vidí a chodí, o víkendu pařila na festivalu ve slovenských Piešťanech. Pod pódiem tancovala do hluboké noci a její příznivci doufají, že se výlet na muzikou obešel bez alkoholu.

Jeho konzumace během léčby lymeské boreliózy totiž může napáchat škody, které nelze zvrátit. Kromě toho, že alkohol brzdí léčbu samotnou, i po ní způsobuje další ošklivé komplikace. „Nastat může ledacos, od destrukce kloubů, páteře, přes demenci až po ochrnutí,“ říká žena, která má s lymeskou boreliózou sama zkušenost.

Kadeřávková už s boreliózou bojuje přes rok, takže dozajista ví, co všechno si může dovolit. Stále doufá v úplné vyléčení, naděje je však den ode dne menší.

„Momentálně se cítím dost špatně, fyzicky, psychicky. Špatně vidím, slyším, hůř se mi mluví, chodí, nemám dobrou motoriku. Všechno je to proces a já doufám, že vede k mýmu uzdravení,“ svěřila krásná herečka na Instagramu.

Je jasné, že kvůli borelióze se svět nezastaví. Pořád jenom sedět doma a litovat se by nechtěl nikdo a rozhodně to není Aniččin styl. Držíme palce a věříme, že ví, co dělá!

Související články

Další články