Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2026 Asia Express Extrémní proměny

Divoký vztah Denisy Nesvačilové: Herečka odhalila peprné detaily

Denisa Nesvačilová sice v současné době tráví kvůli divadelní sezoně většinu času v práci, ale když se dostane domů, rozhodně se nenudí. Jak nám prozradila, se svým partnerem Michalem tvoří neuvěřitelně živelný pár, který spojuje obrovská vášeň pro hudbu a pohyb. Zrzavá kráska nyní nechala nahlédnout do svého soukromí a popsala, jak to u nich doma reálně vypadá, když se zrovna nechají unést muzikou.

Denisa Nesvačilová je v současné době pracovně extrémně vytížená a volného času má absolutní minimum. O to více si ale váží vzácných společných okamžiků se svou polovičkou. Během zahájení výstavy motýlů v pražské Botanické zahradě se pro naši redakci rozpovídala o tom, že i přes obrovskou únavu to umí s partnerem pořádně roztočit. Jak sama s humorem přiznává, u nich doma zkrátka vládne velmi specifický režim a rozhodně se nedají označit za nudný a usedlý pár.

Energický vztah Denisy Nesvačilové

Herečka se totiž netají tím, že s partnerem občas fungují jako utržení ze řetězu, obzvlášť pokud jde o hudbu a tanec. Společně doma sledují různé filmové muzikály, u kterých si zplna hrdla zpívají, a neváhají si z obýváku udělat vlastní taneční sál. „Při sledování si občas zatančíme a hrozně rádi tancujeme oba dva. Rádi jsme na akcích, kde se dá tančit, a tam to vždycky hodně rozjedeme,“ svěřila se s tím, že jejich energie je na parketu zkrátka nepřehlédnutelná.

O jejich divokém tanečním umění se dokonce nedávno přesvědčili i hosté na svatbě. „Dokonce nám na jedné svatbě uhýbali, abychom měli prostor, protože Michal je opravdu fantastický tanečník,“ prozradila s úsměvem detaily z jejich dynamického soužití. Kromě vášně pro tanec je navíc její partner i velmi nadaný hudebník, což u nich doma tvoří dokonalou atmosféru. „Je to skvělý muzikant, takže my si dokážeme vzít kytaru a udělat si hezký večer takhle s hudbou,“ dodala zamilovaně.

Blížící se stěhování

Ačkoliv je jejich soužití plné hudby a společné vášně, sama Nesvačilová s lehkou nadsázkou tvrdí, že jsou poměrně specifická dvojice, zvláště pokud jde o klasické projevování citů. „Mám pocit, že čas lásky u nás trvá pořád a zároveň vlastně nikdy. Jsme doma zkrátka trochu zvláštní parta. Jeden z nás je hodně emocionální a ten druhý zase velice akurátní. V lásce se tak střetáváme tak trochu jiným způsobem,“ popsala upřímně jejich fungování s tím, že nepotřebují čekat na první máj, protože láska jim naplno kvete po celý rok.

Doporučené video: Rozhovor s Patricií Solaříkovou:

Brzy navíc budou moci své taneční kreace a romantické večery s kytarou přesunout do zcela nového prostředí. Herečka a právník si totiž společně rekonstruují vysněné bydlení a aktuálně netrpělivě vyhlížejí konec všech náročných úprav. „Na jaře to snad vykvete ještě více, protože doufám, že už doděláme ten byt. Myslím si, že to pak bude takové líbánkové období zase v novém bytě,“ uzavřela.

Největší tajemství Survivoru odhaleno: Krézlová přiznala, jak získávala zakázané jídlo

Související články

Další články

Nejnovější kauzy