Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Divoký večírek po premiéře Úsvitu: Hampl s pivem, Babčáková na baru i zběsilé tanečky

Premiéra filmu Úsvit: Divoká party po premiéře, Babčáková s Hamplem pili o závod
Zdroj: koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 32 fotografií
Party

Celebrity si užily pořádně divokou party. V úterý 3. října se v Lucerně uskutečnila premiéra snímku Úsvit a následovala bujará oslava, kde pivo teklo proudem a nechyběly ani taneční kreace. Snímky z party zachytil fotograf webu eXtra.cz.

Nejdříve premiéra filmu Úsvit na úrovni a následně pořádně bujarý večírek. Celebrity, které se zúčastnily úterní premiéry v Lucerně si nenechaly ujít afterparty, která byla plná alkoholu, smíchu a tance.

Večer si pořádně užil například herec Jiří Mádl, který do sebe dával jedno pivo za druhým a nevyhýbal se ani konverzacím s ostatními pozvanými, jak ho zachytila redakce eXtra.cz. Kromě něj přišla také půvabná herečka Hana Vagnerová, která večer trávila po boku Michala Samira, s nímž se pořádně nasmála a v několika momentech na něm mohla oči nechat.

Divoké tanečky

Také herečka Simona Babčáková si neodepřela drink a večer si užívala ve velkém. Někteří pozvaní si později večer neodpustili, posilněni alkoholem, taneček. Své divoké taneční kreace ukázal třeba herec Miroslav König, který si zahrál v seriálu Iveta.

Rozhovor s Eliškou Křenkovou

Také herečka Eliška Křenková se afterparty zúčastnila, ovšem nijak zvlášť se neodvázala. Místo toho vedla poklidné konverzace s dalšími příchozími.

Na další fotky z bujarého večírku se podívejte v galerii.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy