Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Divoký rok Britney Spears (41): Nahé fotky, veselka i ztráta vytouženého dítěte

Britney Spears slaví 41: Ztráta dítěte, svatba a nahé fotky
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
NAROZENINY

Populární americká zpěvačka Britney Spears dnes slaví 41. narozeniny. A během uplynulého roku toho zvládla opravdu hodně. Deník Page Six upozornil na její veselku s hvězdnými hosty, ještě předtím však zažila bolestivou ránu, když se svým manželem přišli o nenarozené dítě. Britney je hodně aktivní také na sociálních sítích, kde své fanoušky zásobuje hodně lechtivými fotkami.

Americká zpěvačka Britney Spears začala se svou kariérou velmi brzy. Jako malá hrávala v reklamách, zúčastňovala se různých konkurzů a svůj první kontrakt podepsala už v roce 1997. Tehdy se připravovala na své první album, na němž byly singly jako Baby One More Time nebo Oops…!... I Did It Again.

Kariéra Britney Spears

Pak se její kariéra rozjela naplno a Britney se zařadila mezi nejúspěšnější teenagery všech dob. Na svém kontě má mnohá ocenění, ale také knihy Ze srdce do srdce nebo Matčin dar.

Zpěvačka prožívala skvělé časy. To se ale změnilo v roce 2001, kdy vydala třetí album, za které schytala kritiku. Deska se místo bestselleru stala propadákem, i tak se jí ale celosvětově prodalo více než 15 milionů kusů.

Britney Spears to zkoušela i na poli filmu. Konkrétně ve snímku Croossroads, za ten ale obdržela neoblíbenou Zlatou malinu. Právě tuto cenu získala i píseň, kterou k filmu nazpívala.

Partneři Britney Spears

Britney měla po svém boku i řadu mužů. Čtyři roky chodila se zpěvákem Justinem Timberlakem, jejich vztah ale údajně ztroskotal na zpěvaččině nevěře. První veselku měla s Jasonem Allenem Alexanderem, kterého si vzala v Las Vegas. Manželství ale trvalo jen 55 hodin, na přání rodiny a manažera bylo totiž anulováno.

Poté si vzala tanečníka Kevina Federlina, se kterým natočila i reality show Britney and Kevin: Chaotic. Společně mají dva syny – Seana Prestona a Jaydena Jamese. Dva měsíce po narození druhého syna ovšem Britney požádala o rozvod.

Problémy Britney Spears

Mezitím se léčila i ze závislosti na alkoholu, v léčebně však nevydržela a její děti byly předány do péče bývalému manželovi. Úspěšný nástup na léčení se jí podařil až napotřetí. Zase se mohla starat o děti, jenže poté byla obviněna za řízení automobilu bez řidičského průkazu a děti mohla navštěvovat už jen jednou týdně a ještě navíc pod dohledem.

Její psychický stav ovšem nebyl dobrý, a tak byla hospitalizována. Zpěvaččiným opatrovníkem se stal její otec Jamie Spears, který o tuto funkci přišel až v roce 2019.

Momentálně je Spears šťastná po boku modela Sama Asghariho, kterého si v červnu letošního roku vzala za manžela. Veselka se konala 28. června před hvězdnou sestavou kamarádů včetně Madonny, Paris Hilton, Drew Barrymore a Donatelly Versace, jak píše web Page Six.

Nahé fotky Britney Spears

Britney Spears se sice zklidnila, stále však provokuje. Tento rok totiž zaplavila svůj Instagram nahými fotografiemi. Ta poslední už byla pomyslnou tečkou, což pobouřilo i její fanoušky: „Vede nyní tento účet 14letý? Co se děje??? Může jí někdo prosím vzít její telefon. Je mi líto, že ji vidím takhle,“ stojí v komentářích.

Jiní diskutující se zase ptali, proč nezasáhl její manžel Sam Asghari. „Manžel by neměl dovolit tyto její příspěvky... není manžel!!! Hanba za něj. Měl by ji chránit a starat se o ni,“ píše se v příspěvku.

Britney Spears potratila

Britney Spears se se svými fanoušky však podělila i o jednu radostnou novinku - s Asgharim čekali vytoužené miminko. Na jaře o něj ale přišli „S nejhlubším zármutkem musíme oznámit, že jsme ztratili naše zázračné miminko na začátku těhotenství. Pro každého rodiče je to zničující období. Možná jsme s oznámením měli počkat, dokud nebudeme dále, ale byli jsme příliš nadšení, že se můžeme podělit o dobré zprávy. Naše láska k sobě je naší silou. Budeme se i nadále snažit rozšiřovat naši krásnou rodinu,“ napsala.

Jak poté uvedl portál parents.com, popová hvězda a její partner v této těžké chvíli vyjádřili vděčnost za podporu a požádali o respektování jejich soukromí.

Související články

Další články